Zatrzymana kolejna osoba mająca związek z narkotykami

Zatrzymana kolejna osoba mająca związek z narkotykami

Policjanci z bydgoskiej komendy zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków zabronionych ustawą. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego ponad 200 gramów amfetaminy, 20 marihuany, tabletki i inne przedmioty świadczące o jego przestępczej działalności.

Działania policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców bydgoskiej komendy doprowadziły do zatrzymania 27-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Do jego zatrzymania doszło w miejscu zamieszkania mężczyzny w bydgoskim Fordonie, gdzie według ustaleń policjantów miały być przechowywane zabronione substancje. Policjanci po przedstawieniu mu powodu wizyty przystąpili do przeszukania zajmowanego przez niego lokalu.

Ich podejrzenia szybko się potwierdziły. W mieszkaniu bydgoszczanina funkcjonariusze zabezpieczyli pojemnik oraz woreczki z białym proszkiem, woreczki z suszem roślinnym, ale również tabletki, telefony komórkowe, puste woreczki tzw. „strunówki”, wagę i inne przedmioty świadczące o łamaniu przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przeprowadzone wstępne badania wykazały, że zabezpieczony biały proszek to amfetamina o wadze ponad 220 gramów, natomiast susz to ponad 20 gramów marihuany.

27-latek został zatrzymany, by w konsekwencji trafić przed oblicze prokuratora. Ten po zapoznaniu się z materiałami sprawy, zastosował wobec niego dozór policyjny. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Szukając sprawcy kolizji ujawnili ponad pól kilograma marihuany
Next Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wiózł sporą ilość narkotyków

Na 3 miesiące do aresztu trafił 35-letni mężczyzna. Taką decyzję podjął sąd po ocenie materiału dowodowego zebranego przez policjantów z Wydziału Kryminalnego komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy i komendy powiatowej w

Wiadomości 0 Comments

POLICJANT Z BYDGOSKICH WYŻYN ODWIEDZIŁ PRZEDSZKOLAKÓW

Mł. asp. Grzegorz Krzyżanowski z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny, na specjalne zaproszenie, odwiedził dzieci w Przedszkolu Niepublicznym „IGUŚ” w Łochowicach przy ulicy Łososiowej. Funkcjonariusz zaprezentował

Wiadomości 0 Comments

POLICJANT ROZMAWIAŁ Z WIERNYMI O OSZUSTWACH METODĄ „NA WNUCZKA”

Wczoraj (05.03.2017) z inicjatywy księdza proboszcza Parafii pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Bydgoszczy przy ul. Ogrody 18 sierż. szt. Grzegorz Krzyżanowski z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii z komisariatu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!