Zatrzymana kolejna osoba mająca związek z narkotykami

Zatrzymana kolejna osoba mająca związek z narkotykami

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości amfetaminy i marihuany, a do tego po kilka gramów metaamfetaminy i tabletek extazy. Policjanci zabezpieczyli u niego łącznie ponad 100 gramów różnego rodzaju środków psychoaktywnych. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Działania policjantów z Wydziału Kryminalnego komisariatu na bydgoskim Śródmieściu doprowadziły do zatrzymania 25-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Do jego zatrzymania doszło w miniony czwartek (18.07.2019) w momencie, gdy mężczyzna w ogóle się tego nie spodziewał. Kryminalni jadąc do jego miejsca zamieszkania w centrum Bydgoszczy, przejeżdżali ulicą Pomorską. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który odpowiadał ustalonemu rysopisowi mężczyzny, do którego jechali. Postanowili go zatrzymać. Po przedstawieniu powodu czynności znaleźli przy nim kilkanaście woreczków strunowych z białą substancją, kryształkami oraz suszem roślinnym, a do tego kilkaset złotych i dwa telefony. Następnie wraz z nim pojechali do jego miejsca zamieszkania, gdyż podejrzewali, że 25-latek ma znacznie więcej narkotyków. Nie mylili się. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego pokoju, pod stolikiem telewizyjnym, policjanci ujawnili opakowanie od telefonu, w którym znajdowały się woreczki strunowe z białym proszkiem oraz suszem roślinnym. Natomiast w opakowaniu po środku zapachowym znajdowały się zawiniątka foliowe z suszem roślinnym oraz tabletki extazy.

Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 49 gramów amfetaminy, 43 marihuany, niemal 6 gramów metaamfetaminy i 8 tabletek extazy. Przeprowadzone wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje podlegają pod ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii i ich posiadanie jest zabronione.

25-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci wystąpili, za pośrednictwem prokuratora, do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego. Sędzia po zapoznaniu się z aktami sprawy przychylił się do wniosku i aresztował bydgoszczanina na 3 miesiące.

Previous Zrywał starszym kobietą łańcuszki, wpadł w ręce Komendanta
Next Amfetamina ukryta w pudełku śniadaniowym

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PODZIĘKOWANIA DLA GARNIZONU KUJAWSKO-POMORSKIEGO ZA ZABEZPIECZENIE TURNIEJU UEFA EURO U21

Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski oraz Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Kosiński uczestniczyli w XVII konferencji pod hasłem „Bezpieczny stadion”, która odbyła się

Wiadomości 0 Comments

Areszt za posiadanie marihuany i amfetaminy

Ponad dwieście porcji narkotyków zabezpieczyli kryminalni z fordońskiego komisariatu. 35-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany i amfetaminy. Decyzją sądu został aresztowany na dwa miesiące. Za złamanie przepisów z ustawy

Wiadomości 0 Comments

KOLEJNY OFIAROWANY SPRZĘT TRAFIŁ DO BYDGOSKICH POLICJANTÓW

W miniony piątek (07.07.) na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy trafił podarowany bydgoskim policjantom sprzęt. Bank Spółdzielczy w Koronowie, bo o nim mowa, od wielu lat wspomaga funkcjonariuszy Komendy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź