Zatrzymana kolejna osoba mająca związek z narkotykami

Zatrzymana kolejna osoba mająca związek z narkotykami

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości amfetaminy i marihuany, a do tego po kilka gramów metaamfetaminy i tabletek extazy. Policjanci zabezpieczyli u niego łącznie ponad 100 gramów różnego rodzaju środków psychoaktywnych. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Działania policjantów z Wydziału Kryminalnego komisariatu na bydgoskim Śródmieściu doprowadziły do zatrzymania 25-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Do jego zatrzymania doszło w miniony czwartek (18.07.2019) w momencie, gdy mężczyzna w ogóle się tego nie spodziewał. Kryminalni jadąc do jego miejsca zamieszkania w centrum Bydgoszczy, przejeżdżali ulicą Pomorską. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który odpowiadał ustalonemu rysopisowi mężczyzny, do którego jechali. Postanowili go zatrzymać. Po przedstawieniu powodu czynności znaleźli przy nim kilkanaście woreczków strunowych z białą substancją, kryształkami oraz suszem roślinnym, a do tego kilkaset złotych i dwa telefony. Następnie wraz z nim pojechali do jego miejsca zamieszkania, gdyż podejrzewali, że 25-latek ma znacznie więcej narkotyków. Nie mylili się. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego pokoju, pod stolikiem telewizyjnym, policjanci ujawnili opakowanie od telefonu, w którym znajdowały się woreczki strunowe z białym proszkiem oraz suszem roślinnym. Natomiast w opakowaniu po środku zapachowym znajdowały się zawiniątka foliowe z suszem roślinnym oraz tabletki extazy.

Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 49 gramów amfetaminy, 43 marihuany, niemal 6 gramów metaamfetaminy i 8 tabletek extazy. Przeprowadzone wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje podlegają pod ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii i ich posiadanie jest zabronione.

25-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci wystąpili, za pośrednictwem prokuratora, do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego. Sędzia po zapoznaniu się z aktami sprawy przychylił się do wniosku i aresztował bydgoszczanina na 3 miesiące.

Previous Zrywał starszym kobietą łańcuszki, wpadł w ręce Komendanta
Next Amfetamina ukryta w pudełku śniadaniowym

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Okradli wiadukt z okablowania

Dwaj 36-latkowie odpowiedzą za kradzież po tym, jak postanowili wyrwać kable na terenie wiaduktu tramwajowego Bydgoszcz-Wschód. Mężczyźni odpowiedzą za spowodowanie strat na kwotę 2 tysięcy złotych. Wczoraj (09.05.2018) około godz.

Wiadomości 0 Comments

DWIE OFIARY ŚMIERTELNE WYPADKU W NIEWIERZU

Brodniccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Niewierz, pow. brodnicki. W wyniku zderzenia samochodu osobowego hyundai z ciężarowym volvo zginęły dwie

Wiadomości 0 Comments

Co to jest smartfon?

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii ze społeczeństwa przemysłowego staliśmy się społeczeństwem informacyjnym. Zaowocowało to pojawieniem się ogromnej ilości urządzeń multimedialnych. Wśród nich jest cieszący się rosnącą popularnością smartfon. Ale czy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź