Zaatakował nastolatka bez powodu

Zaatakował nastolatka bez powodu

Fordońscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała 16-latka, który w ubiegłą sobotę (06.10.18) został zaatakowany, gdy szedł z kolegami ulicą. 19-latek odpowie za uszkodzenie ciała. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę (06.10.18) tuż przed godziną 18.00 na ul. Golloba w Bydgoszczy. Pokrzywdzony, wraz ze swoimi kolegami, szedł słuchając muzyki z głośnika. To prawdopodobnie zwróciło uwagę 19-latka idącego z przeciwnego kierunku. Tuż po tym, jak się minęli pokrzywdzony zauważył, że mężczyzna idzie w jego kierunku. Próbował mu uciekać, jednak na nic to się zdało. Agresor go dogonił i uderzył z dużą siłą w twarz, po czym oddalił się.

16-latek z obrażeniami głowy poszedł do domu, skąd rodzice przewieźli go do szpitala. Okazało się, że ukazy, których doznał są poważne i musi pozostać w szpitalu. Kilka godzin później matka pokrzywdzonego zgłosiła sprawę fordońskim policjantom. Ci rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Ustalenia doprowadziły kryminalnych do 19-letniego mieszkańca Fordonu. Do jego zatrzymania doszło w minioną środę (10.10.18). Tuż po tym mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Bydgoszczanin odpowie za uszkodzenie ciała, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Jednak z uwagi na to, że jego czyn miał charakter chuligański  to musi liczyć się z wyższym wymiarem kary.

Previous Z oszukiwania zrobił sobie stałe źródło dochodu
Next Oszukiwał metodą "na policjanta"

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„DNI NAUKI”

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy po raz kolejny włączyła się w działania w ramach „Dni Nauki” na Uniwersytecie Kazimierza wielkiego w Bydgoszczy. W tym roku w zajęciach realizowanych przez policjantów

Wiadomości 0 Comments

GRATULACJE ZA ZWYCIĘSTWO I PODZIĘKOWANIA ZA GODNE REPREZENTOWANIE KUJAWSKO-POMORSKIEJ POLICJI

Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy podziękował za godne reprezentowanie policyjnej formacji podczas Mistrzostw Polski w Triathlonie, które odbyły się w Bydgoszczy. Nasza reprezentacja nie miała sobie równych w

Wiadomości 0 Comments

POLICJA I ITD WSPÓLNIE KONTROLOWALI AUTOBUSY

Policjant z zespołu ruchu drogowego rypińskiej komendy pełnił służbę wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego we Włocławku. Mundurowi kontrolowali autokary przewożące dzieci do szkół. Na jednej ze stacji diagnostycznych na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!