WPADŁA PRZY PRÓBIE WYŁUDZENIA KREDYTU

WPADŁA PRZY PRÓBIE WYŁUDZENIA KREDYTU

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że 45-latka chciała wyłudzić pożyczkę. Jak się okazało, kobieta składając dokumenty w banku przedłożyła sfałszowane zaświadczenie o zatrudnieniu.

W miniony piątek (13.01.2017) policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej otrzymali informację o próbie wyłudzenia kredytu. By potwierdzić te ustalenia pojechali do placówki bankowej znajdującej się przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy.

Tam zastali 45-letnią bydgoszczankę, która chcąc wziąć pożyczkę przedstawiła sfałszowane zaświadczenie o zatrudnieniu. Jak ustalili policjanci kobieta nie jest nigdzie zatrudniona. Teraz odpowie za swoje postępowanie przed sądem. Za to oszustwo może jej grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

To jednak nie jedyny aspekt tej sprawy. Śródmiejscy śledczy sprawdzają również wątek właściciela firmy wystawiającej przedmiotowe zaświadczenie. Okazuje się, że w chwili jego wystawienia nie prowadziła już działalności. Jeśli potwierdzą się wstępne ustalenia policjantów to rzekomy „pracodawca” może usłyszeć zarzut dotyczący poświadczenia nieprawdy, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous BEZPIECZNIE PODCZAS 25. FINAŁU WOŚP
Next BEZPIECZNY I PRZYJAZNY INTERNET

Może to Ci się spodoba

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

16-LATEK UPRAWIAŁ KONOPIE INDYJSKIE W DOMU SWOJEJ BABCI

Nielegalną uprawę roślin konopi indyjskich ujawnili aleksandrowscy policjanci w jednym z domów na terenie gminy Aleksandrów kujawski. Uprawa należała do 16-latka, który hodował rośliny w miejscu zamieszkania swojej babci. Teraz

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

Policjanci zabezpieczyli kilogramy narkotyków

Ponad 3,5 kg amfetaminy i marihuany oraz 125 tabletek ecstasy zabezpieczyli toruńscy kryminalni w mieszkaniach należących do dwóch braci. Obaj usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia, ale

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

WPADŁ Z NARKOTYKAMI PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 24-latkowi, który został zatrzymany przez brodnickich policjantów w miniony poniedziałek. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Wtedy w jego samochodzie mundurowi znaleźli ponad 230g narkotyków.

1 Comment

  1. Mati
    Styczeń 26, 12:05 Reply
    A później płaczą, że nie mają za co spłacać.. To po cholerę biorą kombinując..

Zostaw odpowiedź