WPADŁA PRZY PRÓBIE WYŁUDZENIA KREDYTU

WPADŁA PRZY PRÓBIE WYŁUDZENIA KREDYTU

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że 45-latka chciała wyłudzić pożyczkę. Jak się okazało, kobieta składając dokumenty w banku przedłożyła sfałszowane zaświadczenie o zatrudnieniu.

W miniony piątek (13.01.2017) policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej otrzymali informację o próbie wyłudzenia kredytu. By potwierdzić te ustalenia pojechali do placówki bankowej znajdującej się przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy.

Tam zastali 45-letnią bydgoszczankę, która chcąc wziąć pożyczkę przedstawiła sfałszowane zaświadczenie o zatrudnieniu. Jak ustalili policjanci kobieta nie jest nigdzie zatrudniona. Teraz odpowie za swoje postępowanie przed sądem. Za to oszustwo może jej grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

To jednak nie jedyny aspekt tej sprawy. Śródmiejscy śledczy sprawdzają również wątek właściciela firmy wystawiającej przedmiotowe zaświadczenie. Okazuje się, że w chwili jego wystawienia nie prowadziła już działalności. Jeśli potwierdzą się wstępne ustalenia policjantów to rzekomy „pracodawca” może usłyszeć zarzut dotyczący poświadczenia nieprawdy, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous BEZPIECZNIE PODCZAS 25. FINAŁU WOŚP
Next BEZPIECZNY I PRZYJAZNY INTERNET

Może to Ci się spodoba

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

POLICYJNI „WODNIACY” ZATRZYMALI TRZY OSOBY Z NARKOTYKAMI

Trzech mężczyzn mających związek z narkotykami zatrzymali policjanci z Ogniwa Wodnego bydgoskiej komendy. „Wodniacy” patrolowali tereny leśne Nadleśnictwa Żołędowo, gdy ich uwagę zwrócił samochód, z którego wydobywał się charakterystyczny zapach.

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK NA TORACH W GRADOWIE, W POWIECIE RADZIEJOWSKIM

Radziejowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Gradowo. Pod kołami pociągu zginął 41-letni mężczyzna. Dzisiaj (6.07.17) około 11:40 dyżurny radziejowskiej Policji otrzymał zgłoszenie

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY ZA NARKOTYKOWY PROCEDER

Rypińscy policjanci zabezpieczyli 11 sztuk roślin konopi indyjskich, których waga wyniosła ponad 2 kg, a także prawie 45 g marihuany i ponad pół grama haszyszu. Do wyjaśnienia sprawy został zatrzymany

1 Comment

  1. Mati
    Styczeń 26, 12:05 Reply
    A później płaczą, że nie mają za co spłacać.. To po cholerę biorą kombinując..

Zostaw odpowiedź