Wizytówki – estetyczne źródło informacji

Wizytówki – estetyczne źródło informacji

Wizytówki – mimo że znane od dawna – wcale nie odchodzą do przeszłości. Wprost przeciwnie – przeżywają w tej chwili swój renesans, ponieważ powstają w coraz ciekawszych formach. Mogą być teraz naprawdę bardzo wymyślne, chociaż wszystko zależy od branży w jakiej ktoś działa. Są takie zawody, które muszą uchodzić za odpowiednio stateczne i odpowiedzialne, ponieważ na tym budowana jest ich stabilność i ufność w nich. Dlatego na przykład prawnicy czy księgowi stawiają wciąż raczej na klasykę. Bez względu jednak na to, kto jaką opcję wybiera, wizytówki to nadal ważne źródło informacji. Warto je mieć! 

Wizytówki – dlaczego ważne dla przedsiębiorców?

Wizytówka to podręczny kartonik o kształcie prostokąta – a przynajmniej głównie posiada właśnie taki kształt. Typowy format to wielkość 90 mm x 50 mm. Właśnie takiego formatu są współczesne wizytowniki, czyli różnego rodzaju futerały na wizytówki. Można w nich zarówno umieszczać wizytówki otrzymane od kogoś innego, jak i własne – przeznaczone do ofiarowania innym. Warto je posiadać, ponieważ wśród przedsiębiorców nadal żywy jest nawyk wymieniania się wizytówkami na wszelki wypadek, przy zawieraniu znajomości. Byłoby trochę niezręcznie, gdyby ktoś otrzymał wizytówkę, a nie miał własnej, którą mógłby dać.

Na wizytówkach są podstawowe dane, jak imię i nazwisko, pełniona funkcja oraz numer kontaktowy. Może też to być nazwa i adres firmy, jak również numer kontaktowy do niej – czy też i taka forma kontaktu jak e-mail. Dzięki takim danym o wiele łatwiej jest później znaleźć wybrane przedsiębiorstwo czy osobę, gdy na przykład chcemy złożyć jakieś zamówienie, albo nawiązać współpracę. Jeśli nie wręczyliśmy wizytówki, może niestety przepaść nam wielka okazja!

Wizytówki – realizacja w drukarni Lobos.promo

Drukarnia internetowa Lobos.promo oferuje możliwość wydrukowania wielu różnych rzeczy – począwszy od folderów reklamowych i voucherów, poprzez kalendarze, ważne dokumenty, obrazy czy prace dyplomowe, aż po wizytówki. Cena zależy od formatu, wzoru, jak również liczby zamawianych egzemplarzy. Wszystko można od razu sprawdzić przed złożeniem zamówienia, ponieważ wszystkie informacje są podane na stronie internetowej firmy. Wystarczy wgrać plik z projektem, a następnie ustawić konkretne parametry i złożyć zamówienie – a potem już tylko czekać aż zostanie zrealizowane. Można zdecydować się na standardowy lub ekspresowy transport.

Warto wiedzieć, że firma realizuje również nietypowe zamówienia, zatem jeśli ktoś chciałby wydrukować wizytówki o nietypowym projekcie, nie musi się niczym martwić. Wystarczy skontaktować się z pracownikami i postępować wedle ich wytycznych!

Materiał zewnętrzny, druki-online.pl

Previous Działania "Dyskoteka" na kujawsko-pomorskich drogach
Next Bydgoscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku w Emilianowie

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Praca na Kujawach i Pomorzu czeka – co czwarta firma będzie zatrudniać!

Stopa bezrobocia spada, choć nadal wynosi blisko 12%. Czy to oznacza, że w naszym województwie nie ma pracy? Czy szukanie nowego zatrudnienia musi trwać miesiącami i być nieustanną harówką? Nie!

Strefa Biznesu 0 Comments

Segregatory – potrzebne w domu i w biurze

Na pewno każdy kiedyś już widział lub nawet posługiwał się segregatorem. Jest to bardzo przydatne urządzenie, które głównie stosowane jest w przestrzeniach biurowych, jednak sprawdza się także w wielu domach.

Strefa Biznesu 0 Comments

Space plan, czyli jak zaaranżować biuro w Bydgoszczy?

Planując aranżację przestrzeni biurowej, często już na samym starcie czujemy się zagubieni. W zależności od wielkości i struktur personalnych firmy, stoją przed nami wyzwania wydzielenia stref do pracy, stref socjalnych,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!