Ukradł złote monety kolekcjonerskie, został zatrzymany przez policjanta po służbie

Ukradł złote monety kolekcjonerskie, został zatrzymany przez policjanta po służbie

Policjant z bydgoskiego Śródmieścia, w czasie wolnym od służby, zatrzymał sprawcę kradzieży ze sklepu numizmatycznego dwóch złotych monet kolekcjonerskich o wartości 9 tysięcy złotych. Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzuty.

W miniony poniedziałek (20.01.2020) około godziny 10.00 sierż. Marcin Wojewódzki z bydgoskiego Śródmieścia, będąc w czasie wolnym od służby, jechał autem ulicą Obrońców Bydgoszczy. Dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą Warmińskiego zwrócił uwagę na dwóch biegnących tą ulicą mężczyzn. Wyglądało to tak, jakby drugi gonił pierwszego. Sytuacja stała się jasna w momencie, gdy funkcjonariusz usłyszał krzyki goniącego mężczyzny, by zatrzymać złodzieja. Policjant słysząc to natychmiast zaparkował pojazd i rozpoczął pościg za oddalającym się szybko, w stronę ulicy Bulwary, podejrzanym mężczyzną. Po krótkim pościgu 27-latek został przez niego zatrzymany i obezwładniony. Po chwili dobiegł pokrzywdzony i zrelacjonował, co się stało. Okazało się, że złodzieja gonił właściciel sklepu numizmatycznego, któremu ten ukradł dwie złote monety kolekcjonerskie o łącznej wartości 9 tysięcy złotych. Obie zostały odzyskane. Mężczyzna trzymał je w ręku w momencie zatrzymania. Bydgoszczanin jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży. Za tego typu przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Najbardziej potrzebne sprzęty w salonie fryzjerskim
Next Bydgoszczanie oszukani na setki tysięcy złotych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Bydgoscy kryminalni zatrzymali sprawcę rozboju

Na trzy miesiące do aresztu trafił 31-letni bydgoszczanin znany bydgoskim kryminalnym z wcześniej dokonywanych przestępstw. Tym razem mężczyzna odpowie za rozbój oraz zniszczenie mienia. Do przestępstwa doszło 13 września 2018

Wiadomości 0 Comments

DLA UPAMIĘTNIENIA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Dzisiaj (1.03.17) w dniu upamiętniającym Żołnierzy Wyklętych Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała w obecności Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Pana Mikołaja Bogdanowicza złożył wiązankę kwiatów na cmentarzu komunalnym przy ul.

Wiadomości 0 Comments

Tajniki prawdziwej pizzy, dalekiej od niezdrowych fast foodów

Pizza – jedna z najpopularniejszych potraw świata, której początków można doszukiwać się już w starożytności. Niegdyś podawana jako jedzenie dla ubogich, w formie prostych placków, dziś uwielbiana na całym świecie,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź