Udaremniona uprawa marihuany

Udaremniona uprawa marihuany

30-latek odpowie za uprawę konopi indyjskich, po tym jak na ślad jego przestępczej działalności natrafili kryminalni z komisariatu na Wyżynach. W zajmowanym przez niego mieszkaniu ujawnili specjalny namiot służący do uprawy narkotyku oraz ponad 270 gramów suszu marihuany.

Sprawa zaczęła się od ustaleń kryminalnych z bydgoskich Wyżyn. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że jeden z mieszkańców tego osiedla ma związek z narkotykami, a w swoim mieszkaniu uprawia marihuanę. Kiedy policjanci pojechali pod wskazany adres już na klatce schodowej wyczuli dobiegający z jednego z mieszkań zapach tego narkotyku.

Drzwi lokalu otworzył im „właściciel” środków odurzających. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkania kryminalni ujawnili w jednym z pokoi namiot, który służył mężczyźnie do uprawy konopi indyjskich, a w nim susz roślinny. Zawiniątko z tą samą substancją policjanci znaleźli również na stole. Substancje te zostały poddane badaniu, które potwierdziło, że jest to marihuana o łącznej wadze ponad 270 gramów.

30-latek usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii dotyczący uprawy konopi indyjskich, za co może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj (23.10.18) prokurator, po zapoznaniu się z aktami sprawy, zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór.

Previous Młodzi grafficiarze zatrzymani na gorącym uczynku
Next Bydgoscy kryminalni namierzyli nastoletniego sprawcę wywołania fałszywego alarmu bombowego

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WSPÓLNE DZIAŁANIA Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE UCZNIÓW

Policjanci, wspólnie ze strażakami i WOPR-owcami z Lipna spotkali się z dziećmi z SP nr 5 i nr 2 w Lipnie, aby wspólnie porozmawiać o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych.

Wiadomości 0 Comments

POLICJANT Z BYDGOSKICH WYŻYN ODWIEDZIŁ PRZEDSZKOLAKÓW

Mł. asp. Grzegorz Krzyżanowski z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny, na specjalne zaproszenie, odwiedził dzieci w Przedszkolu Niepublicznym „IGUŚ” w Łochowicach przy ulicy Łososiowej. Funkcjonariusz zaprezentował

Wiadomości 0 Comments

Areszt za napad na taksówkarza

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o usiłowanie rozboju. 19 i 18-latek napadli na taksówkarza. Obaj decyzją sądu zostali aresztowani na dwa miesiące. Teraz za swoje postępowanie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!