Tragiczny finał kąpieli w Jeziorze Mogileńskim

Tragiczny finał kąpieli w Jeziorze Mogileńskim

W Jeziorze Mogileńskim utonął mężczyzna. Przyczyny tragedii wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wczoraj (13.08.) około godziny 14:25 dyżurny policji w Mogilnie otrzymał alarmujące zgłoszenie o mężczyźnie, który rozebrał się, wskoczył do wody i nie wypłynął na jej powierzchnię. Do zdarzenia doszło w parku miejskim przy ul. Wodnej w Mogilnie. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe, w tym płetwonurkowie z Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. Po około 2 godzinach płetwonurkowie wyłowili ciało mężczyzny. Niestety będący na miejscu lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Teraz przyczyny tragedii, pod nadzorem prokuratora, będą wyjaśniać policjanci.

Niestety w opisanym przypadku, jak i w przypadku utonięcia w Przyjezierzu (05.08.) wstępne ustalenia wskazują, że obydwaj mężczyźni weszli do wody po wypiciu alkoholu. Według statystyk tylko w samym lipcu i sierpniu br utonęły w Polsce już 142 osoby. Należy pamiętać o zachowaniu ostrożności nad wodą i pod żadnym pozorem nie wchodzić do wody będąc po spożyciu alkoholu.

Previous Kryminalni zatrzymali sprawców porwania
Next Tajniki prawdziwej pizzy, dalekiej od niezdrowych fast foodów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ZDARZENIE DROGOWE Z UDZIAŁEM TRAMWAJU I AUTOKARU W CENTRUM BYDGOSZCZY

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego w centrum miasta. Tramwaj i autokar zderzyły się na skrzyżowaniu przy ulicy Jagiellońskiej. 15 osób trafiło do szpitali na badania. Dzisiaj (10.04.2017)

Wiadomości 0 Comments

Kilogram dopalaczy nie trafi już na czarny rynek

Kryminalni z bydgoskiej komendy zabezpieczyli kilogram dopalaczy. Środki psychoaktywne posiadał 41-letni bydgoszczanin. Część tych substancji przewoził w opakowaniu po pierożkach. Kolejne dopalacze zostały zabezpieczone w jego domu. Substancja ta znajduje

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI Z BYDGOSKICH WYŻYN URATOWALI LUDZKIE ŻYCIE

Szybka reakcja, ale również znajomość terenu i rozkładu działek pozwoliły policjantom z komisariatu na bydgoskich Wyżynach znaleźć 26-latka, który targnął się na własne życie. Patrol uratował go w ostatniej chwili,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!