Szybkie porady, które sprawią, że złożona ulotka będzie świetna

Szybkie porady, które sprawią, że złożona ulotka będzie świetna

Ulotki składane to doskonały wybór, aby dowiedzieć się więcej o swojej działalności. Niezależnie od tego, czy chcesz zaoferować bardziej szczegółowe informacje o swoich usługach, wykorzystać je jako menu, czy po prostu nawiązać bliższe kontakty z klientami, ulotka składana daje Ci miejsce na opowiedzenie swojej historii. I są one łatwiejsze do zrobienia, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy wykonać te kroki, aby stworzyć składaną ulotkę, z której będziesz dumny.

Zanim zaczniesz

Aby stworzyć unikalną, składaną ulotkę o Twojej firmie, będziesz potrzebował pewnych treści. Zanim więc zaczniesz, stwórz folder, w którym będziesz miał pod ręką te niezbędne treści:

Logo: Jeśli masz logo, będziesz chciał wersję w najwyższej rozdzielczości, aby dobrze wyszła w druku.

Obrazy: Wybierz kilka najlepszych zdjęć Twoich produktów i usług; a może nawet jedno z Twoich lub Twojego zespołu. Jeszcze raz, upewnij się, że są one wysokiej jakości.

Złożona ulotka to okazja, aby powiedzieć więcej o tym, kim jesteś i co sobą reprezentujesz – czy jest to niezawodność, osobisty serwis, czy wysokiej jakości produkty. Spróbuj skupić się na jednym lub dwóch kluczowych przesłaniach.

Informacje o produkcie/usłudze – Przygotuj wszystkie istotne informacje o tym, co oferuje Twoja firma. Pomaga to podzielić je na kategorie, dzięki czemu łatwiej je zeskanować i przetrawić.

Dane kontaktowe – Powiedz klientom, jak skontaktować się z nimi i podaj godziny pracy.

Tworzenie złożonej ulotki

Po przygotowaniu szkicu, logo i zdjęć, możesz stworzyć swoją ulotkę w formie złożonej.

 Wybierz swój format

Przyjrzyj się swojej treści i zastanów się nad przeznaczeniem składanej ulotki, aby zdecydować, czy składana dwu- czy trzykrotnie będzie dla Ciebie najlepsza. Jeśli tworzysz menu lub chcesz umieścić w nim wiele szczegółowych informacji, potrójne składanie może być dobrym wyborem; natomiast jeśli chcesz umieścić w nim duże, widoczne zdjęcia, podwójne składanie może dać Ci więcej miejsca.

Wskazówka: Weź kawałek papieru, złóż go na jeden z tych formatów i z grubsza zapisz to, co położyłbyś na każdym panelu. To pomoże Ci zwizualizować układ i wybrać najlepszy format.

 Wybierz szablon projektu

Dostępnych jest wiele profesjonalnych szablonów projektowych. Możesz filtrować według swojej branży, następnie wybrać kolory lub załadować swoje logo, aby znaleźć pasującą paletę kolorów. Trzymaj się jednego lub dwóch głównych kolorów, aby uzyskać czysty wygląd.

 Ułóż swoją zawartość

Kiedy już będziesz miał swój szablon, możesz zacząć wypełniać go swoją treścią, edytując go na bieżąco. Użyj nagłówków, aby podzielić swój tekst i najlepiej trzymaj się tylko jednej lub dwóch czcionek, aby był łatwy do odczytania. Poświęć trochę czasu na przeniesienie rzeczy i wypróbuj różne opcje.

 Wybierz swój papier i wykończenie

Kiedy jesteś zadowolony ze swojego układu i wyglądu, wybierz papier, który najlepiej pasuje do stylu Twojej złożonej ulotki – pamiętając o tym, jak zamierzasz go używać. Menu powinno być solidne, jeśli masz nadzieję, że będziesz je wielokrotnie używać, błyszczące dobrze sprawdza się w przypadku żywych kolorów i dużych zdjęć.

Sprawić, by twoja złożona ulotka działała dla ciebie

To będzie ekscytujące, gdy zobaczysz, jak twoja złożona ulotka ożywa w druku, ale prawdziwe nagrody przychodzą, gdy zaczniesz jej używać. Możesz je wystawić w dobrze dobranych miejscach, aby przyciągnąć potencjalnych klientów, rozdać je w swoim miejscu pracy lub zabrać na targi. Niezależnie od tego, co zdecydujesz się zrobić, okaże się, że Twoja złożona ulotka jest jednym z Twoich najbardziej dumnych i wszechstronnych materiałów marketingowych.

http://taniebindowanie.pl/

Previous Jak działa kwas hialuronowy na skórę?
Next Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

10 Wskazówek dotyczących udanej rekrutacji pracowników

Znalezienie najlepszych możliwych ludzi, którzy pasują do Twojej kultury i przyczyniają się do rozwoju Twojej organizacji jest wyzwaniem i szansą. Utrzymanie najlepszych ludzi, gdy już ich znajdziesz, jest łatwe, jeśli

Strefa Biznesu 0 Comments

Facebook wprowadza nowe narzędzie do zakupów online

Facebook staje się internetową fabryką nowych produktów i usług – mówi Joanna Jałowiec, redaktor naczelna Proto.pl. Największy serwis społecznościowy wprowadził w październiku trzy nowe aplikacje, zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i dla biznesu. W

Strefa Biznesu 0 Comments

Kupujemy artykuły do biura

Wykonywanie codziennych obowiązków w biurze na pewno ułatwią dobrze dobrane artykuły biurowe. Aby pracownikom pracowało się naprawdę dobrze, artykuły te powinny znajdować się w zasięgu ich ręki. Do tego powinny

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź