ŚRÓDMIEJSCY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI

ŚRÓDMIEJSCY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI

Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 17-latek zatrzymany przez policjantów z bydgoskiego Śródmieścia. Kryminalni zabezpieczyli w jego mieszkaniu zakazane środki odurzające, z których można by było zrobić ponad 70 porcji różnego rodzaju narkotyków. Teraz może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 17-latka podejrzanego o przestępstwo narkotykowe. Do zatrzymania doszło we wtorek (17.09.2019), wówczas śródmiejscy policjanci namierzyli podejrzewanego na jednej z ulic centrum miasta. Z policyjnych ustaleń wynikało, że 17-letni mieszkaniec śródmieścia może posiadać narkotyki.

Funkcjonariusze poszli z nim do jego miejsca zamieszkania. Młodzieniec był bardzo nerwowy. Policjanci przeszukali mieszkanie. W pokoju należącym do podejrzewanego znaleźli woreczek z zielonym suszem roślinnym oraz woreczek z proszkiem. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że w woreczkach znajduje się marihuana oraz amfetamina. Narkotyki schowane były w pudełku po butach. 17-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Natomiast dzisiaj (19.09.2019) doprowadzili go do prokuratury. Tam oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił zastosować wobec niego policyjny dozór.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous NIETRZEŹWY I BEZ UPRAWNIEŃ PRÓBOWAŁ UNIKNĄĆ KONTROLI
Next PODEJRZANY O CZYNNĄ NAPAŚĆ NA POLICJANTA TRAFIŁ ZA KRATY

Może to Ci się spodoba

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

Zabezpieczone ponad 4 kilogramy marihuany – 6 osób zatrzymanych

Wynikiem wnikliwej i żmudnej pracy policjantów bydgoskiej komendy jest zabezpieczenie ponad 4 kg marihuany i 20 g amfetaminy, z których można przygotować łącznie 4162 tzw. „działki” narkotyku o czarnorynkowej wartości

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

POLICYJNI „WODNIACY” ZATRZYMALI TRZY OSOBY Z NARKOTYKAMI

Trzech mężczyzn mających związek z narkotykami zatrzymali policjanci z Ogniwa Wodnego bydgoskiej komendy. „Wodniacy” patrolowali tereny leśne Nadleśnictwa Żołędowo, gdy ich uwagę zwrócił samochód, z którego wydobywał się charakterystyczny zapach.

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

KOLEJNE NARKOTYKI ZABEZPIECZONE

Mieszkanka Bydgoszczy odpowie za posiadanie narkotyków. Na jej trop wpadli fordońscy kryminalni. W jej mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę. Teraz 25-latka za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. Do zatrzymania

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź