Śmiertelny wypadek z udziałem motorowerzysty

Śmiertelny wypadek z udziałem motorowerzysty

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia pojazdów zginał 60-letni motorowerzysta. Do zdarzenia doszło w Solcu Kujawskim. Kierujący osobowym fordem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Wczoraj (26.01.2020) około godziny 10:45 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informacje o wypadku drogowym na ulicy Toruńskiej w Solcu Kujawskim. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący motorower marki Meiduo. 60-letni motorowerzysta w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

35-letni kierujący fordem był trzeźwy. Do badań została pobrana mu krew. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Bydgoszczanin został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Policjanci na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Previous Mieszkaniec bydgoskiego Szwederowa aresztowany za narkotyki
Next Czym jest lakier samochodowy?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Smartfony Xiaomi Pocophone

Marka Xiaomi została założona przez Lei Jun w 2010 roku. W ciągu 9 lat obecności na rynku urządzenia produkowane przez  firmę Xiaomi zdobyły rzeszę zwolenników. Firma projektuje i produkuje między

Wiadomości 0 Comments

AKCJA „SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ” W BYDGOSKIEJ KOMENDZIE

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy zorganizował zbiórkę krwi. Wszystko w ramach ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod hasłem „SpoKREWnieni służbą”.

Wiadomości 0 Comments

Kryminalni zabezpieczyli nielegalny tytoń i odzyskali skradzione motocykle

Policjanci zabezpieczyli blisko 190 kg nielegalnego tytoniu, butelki z bezbarwną substancją oraz dwa kradzione motocykle z terenu Niemiec. To efekt działań zorganizowanych przez policjantów zwalczających przestępczość gospodarczą bydgoskiej komendy. Do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź