Rzucił się z nożem na policjantów. Został aresztowany na trzy miesiące

Rzucił się z nożem na policjantów. Został aresztowany na trzy miesiące

34-latek zaatakował nożem patrol z bydgoskiego Szwederowa. Zgłoszenie dotyczyło próby samobójczej mężczyzny. Policjanci obezwładnili i zatrzymali napastnika. Bydgoszczanin usłyszał zarzut czynnej napaści z użyciem noża. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (22.04.2018) około godziny 22:00, wówczas dyżurny z bydgoskiego Szwederowa otrzymał zgłoszenie dotyczące próby samobójczej. Z relacji zgłaszającego wynikało, że 34-letni mieszkaniec osiedla Górzyskowo zamknął się w pokoju mieszkania i przy pomocy noża chce odebrać sobie życie.

Na miejsce zostali skierowani policjanci. Tam domownicy wpuści funkcjonariuszy do mieszkania. Mundurowi zaczęli przez drzwi rozmawiać z mężczyzną. Ten jednak stawał się coraz bardziej agresywny. Cały czas odgrażał się patrolowi.

W pewnym momencie mężczyzna otworzył drzwi do swojego pokoju. Gdy policjanci weszli do środka, 34-latek rzucił się z nożem na funkcjonariuszy. Szybko został obezwładniony i zatrzymany. Badanie trzeźwości wykazało, że ma blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Śledczy z bydgoskiego Szwederowa zebrali w tej sprawie materiał dowodowy.

Wczoraj (23.04.2017) 34-latek został doprowadzony przed oblicze prokuratora. Oskarżyciel na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawił zatrzymanemu zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza z użyciem noża. Następnie po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt mężczyzny.

Jeszcze tego samego dnia sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego 34-latka na trzy miesiące. Teraz może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali sprawców rozboju
Next Namiot

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kryminalni zabezpieczyli kolejne dopalacze

Mieszkaniec Bydgoszczy odpowie za posiadanie narkotyków. Kryminalni z bydgoskiego wydziału narkotykowego zabezpieczyli u niego w domu marihuanę oraz dopalacze. Ponad 250 g „maczanki” trafiło do ekspertyzy laboratoryjnej. Nie wykluczone, że

Wiadomości 0 Comments

Terroryzowali obsługę sklepu

Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzieże rozbójnicze. 46 i 31-latek okradali jeden z fordońskich sklepów. Odgrażając się pracownikom, zabierali różnego rodzaju towar ze sklepu. Starszy z

Wiadomości 0 Comments

Bydgoscy policjanci oddawali krew w ramach akcji „SpoKREWnieni służbą”

Po raz kolejny Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża działający przy Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy zorganizował zbiórkę krwi. W akcji uczestniczyli pracownicy i funkcjonariusze z bydgoskiej komendy, ale

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!