Recenzja Honor 7 Lite

Recenzja Honor 7 Lite

Jak deja vu po raz kolejny, uwielbiamy Huawei P9 lite i wracamy po więcej. Z wyjątkiem tego, że tym razem jest to Huawei Honor 7 Lite – choć różnice są dość niewielkie.

P9 lite zapożycza ostre krawędzie i proste linie od flagowego P9, natomiast Honor 7 Lite jest bardziej zakrzywiony. Różnica jest tu tylko głęboka, ponieważ oba telefony mają wspólne, całkiem sprawne wnętrze.

Ale poczekaj chwilę. Niektórzy z Was mogą znać ten model jako Honor 5c – i prawie mielibyście rację, po prostu Honor 5c nie ma czytnika odcisków palców z tyłu, podczas gdy Honor 7 Lite ma. Poza tym, są one jak identyczne bliźniaki. Mając to na uwadze, ta recenzja obejmuje oba telefony (mamy Honor 7 Lite pod ręką).

Huawei prawie traktuje Honor jako odrębną markę. Na niektórych rynkach marka Huawei jest skonsolidowana z Honorem. Na innych, Honor stara się samodzielnie rozpocząć działalność.

Tak czy inaczej, Huawei Honor 7 Lite (5c) jest nieco bardziej przystępny cenowo niż P9 lite, a mimo to otrzymujesz prawie dokładnie taki sam sprzęt. Czy płacisz więcej za flagową markę P9? Niezupełnie, P9 lite jest w rzeczywistości nieco powyżej Honor 7 Lite (5c). Nieznacznie.

Honor 7 Lite posiada wszystkie cechy bujane, które sprawiły, że P9 lite jest tak doskonałym midrangerem. Posiada ten sam 5.2″ 1080p ekran, ten sam 16nm chipset Kirin 650 wspierany przez duży akumulator 3,000mAh, a także tę samą konfigurację kamery 13MP + 8MP.

Tył jest wykonany z aluminium lotniczego, ale jest inaczej stylizowany. Przeprowadzimy szczegółowe testy, aby sprawdzić, czy ekran i inne komponenty rzeczywiście spełniają wymagania standardu P9 lite.

http://huaweihonor.pl/blog/huawei-honor-7-lite-z-dual-sim-sredniak-z-duzym-potencjalem/trhe_vqzh

Previous Co to jest Serigraph?
Next Wskazówki dotyczące układu łazienki

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Badania genetyczne pozwalają ocenić stan organizmu

Badania genetyczne umożliwiają podjęcie odpowiednich działań profilaktycznych jeszcze przed wystąpieniem nowotworu, a także w znacznym stopniu zwiększają szansę na jego wczesne rozpoznanie i wyleczenie. Pomagają także osobom zmagającym się z chorobami układu pokarmowego

Life&Style 0 Comments

Smartfony Apple iPhone

Smartfony to niezwykle popularne telefony, które mają mnóstwo możliwości. Są urządzeniami multimedialnymi, które oferują zdecydowanie więcej funkcji niż klasyczne „komórki”. Na rynku dostępne są smartfony od bardzo różnych producentów. Wśród

Life&Style 0 Comments

Najlepsze telewizory do gier: telewizory 4K idealne na PS4 i Xbox One w 2020 r.

Wyposażone w doskonałe funkcje do gier, są to nasze najlepsze wybory z najlepszych telewizorów do gier: wszystkie doskonałe telewizory 4K, od premium do budgetu. Szukając jakiegokolwiek nowego telewizora, zawsze polecamy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź