PROFESJONALNA PLANTACJA MARIHUANY ZLIKWIDOWANA PRZEZ BYDGOSKICH I NAKIELSKICH POLICJANTÓW

PROFESJONALNA PLANTACJA MARIHUANY ZLIKWIDOWANA PRZEZ BYDGOSKICH I NAKIELSKICH POLICJANTÓW

Bydgoscy kryminalni wspólnie z policjantami z Nakła nad Notecią zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i sprzęt do jej uprawy. Do sprawy został zatrzymany 35-letni mieszkaniec powiatu nakielskiego, który usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego bydgoskiej komendy ustalili, że koło Bydgoszczy znajduje się plantacja marihuany. Trop doprowadził ich do jednej z miejscowości w powiecie nakielskim. Zebrane przez kryminalnych informacje pozwoliły na wytypowanie dokładnego adresu i osoby podejrzewanej o ten przestępczy proceder.

Wczoraj (20.11.2017) rano, bydgoscy policjanci wspólnie z kolegami z nakielskiej komendy przystąpili do działania i weszli do wytypowanego domu w jednej z miejscowości pod Bydgoszczą. Tam po przeszukaniu pomieszczeń okazało się, że w dwóch pokojach znajduje się profesjonalny sprzęt do uprawy i suszenia konopi indyjskich.

Funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu oraz jego samochodzie woreczki z suszem roślinnym. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Co więcej, policjanci znaleźli puste woreczki strunowe oraz poradniki dotyczące uprawy konopi. Do sprawy został zatrzymany 35-latek oraz jego partnerka. Oboje trafili do policyjnego aresztu.

Śledczy z nakielskiej komendy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 35-latkowi zarzut posiadania narkotyków oraz uprawy zakazanych konopi. Natomiast zatrzymana kobieta po przesłuchaniu w charakterze świadka została zwolniona. Teraz 35-latek stanie przed obliczem prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Previous Na wakacje wypożyczam samochód
Next Jak zadbać o wychowanie psa – poradnik

Może to Ci się spodoba

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

Blisko kilogram amfetaminy i inne narkotyki przejęte przez kryminalnych

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali mężczyznę mającego związek z narkotykami. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad kilogram różnego rodzaju narkotyków, w tym amfetaminę. 35-latek odpowie za posiadanie ich znacznej

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA PODŻEGANIE DO UŚMIERCENIA PSA

Na 3 miesiące tymczasowo do aresztu trafił właściciel psa, który podżegał 60-latka do uśmiercenia zwierzęcia. Mężczyzna dał się namówić i za „drobną opłatą” drastycznie rozprawił się z niewinnym czworonogiem. 38-letniemu

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

Z TRZEMA PROMILAMI ZA KIEROWNICĄ CIĘŻARÓWKI

Wyjątkową nieodpowiedzialnością wykazał się 48-letni kierowca, który mając trzy promile alkoholu w organizmie kierował ciężarówką. Rozbił auto wjeżdżając w barierę ochronna przy drodze krajowej nr 62. Trafił do aresztu i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź