PRÓBOWAŁ UNIKNĄĆ POLICYJNEJ KONTROLI

PRÓBOWAŁ UNIKNĄĆ POLICYJNEJ KONTROLI

Patrol z Fordonu zatrzymał 25-latka, który kierował pojazdem bez uprawnień. Mężczyzna próbował uniknąć policyjnej kontroli. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że w jego organizmie znajduje się amfetamina oraz THC. Jeśli badania laboratoryjne się potwierdzą, to będzie odpowiadać dodatkowo za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek tuż po godzinie 1:00 w nocy. Wówczas patrol z fordońskiego komisariatu zauważył na ulicy Tomasza Golloba opla, który na widok mundurowych zaczął dynamicznie przyspieszać i kierować się w stronę ulicy Skarżyńskiego przez stacje benzynową oraz pobliskie parkingi. Policjanci ruszyli za nim. Po chwili zatrzymali pojazd do kontroli.

Funkcjonariusze wylegitymowali kierowcę oraz pasażera. W trakcie interwencji zauważyli nerwowe zachowanie mężczyzn. Dodatkowo kierujący próbował schować paczkę papierosów między siedzeniami. Mundurowi dokładnie ich skontrolowali.

Okazało się, że w paczce papierosów znajduje się opalona lufka z charakterystycznym zapachem marihuany. Ponadto, po sprawdzeniu 25-letniego kierującego w policyjnej bazie okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Funkcjonariusze zwolnili pasażera i odholowali opla.

Z kierowcą udali się do bydgoskiej komendy, gdzie przebadali go narkotesterem na zawartość zakazanych środków psychoaktywnych. Wstępne badanie wykazało, że w organizmie 25-latka znajduje się amfetamina oraz THC. Od mężczyzny została też pobrana krew do badań.

Teraz mieszkaniec Fordonu za prowadzenie pojazdu bez uprawnień będzie odpowiadać przed sądem. Natomiast jeśli ekspertyza laboratoryjna krwi potwierdzi wstępne badania, to 25-latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Previous PRÓBOWAŁ UKRAŚĆ KABLE. WPADŁ W RĘCE FORDOŃSKIEGO PATROLU
Next 30-LATEK ZATRZYMANY PO POLICYJNYM POŚCIGU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

KOLEJNY OFIAROWANY SPRZĘT TRAFIŁ DO BYDGOSKICH POLICJANTÓW

W miniony piątek (07.07.) na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy trafił podarowany bydgoskim policjantom sprzęt. Bank Spółdzielczy w Koronowie, bo o nim mowa, od wielu lat wspomaga funkcjonariuszy Komendy

Wiadomości 0 Comments

Ponad pół kilograma narkotyków nie trafi na czarny rynek

Policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego po raz kolejny uderzyli w narkotykowy biznes. Tym razem zabezpieczyli blisko 0,5 kg amfetaminy. Dodatkowo kilkadziesiąt porcji marihuany. Do sprawy został zatrzymany 32-letni właściciel narkotyków.

Wiadomości 0 Comments

Co można wyciąć wyrzynarką?

Wyrzynarka to narzędzie wielofunkcyjne. Przydaje się podczas drobnych napraw, remontów, prac budowlanych oraz zajęć hobbistycznych. Trochę wysiłku i kreatywności wystarcza, aby za jej pomocą zmienić zwykłe drewno w niepowtarzalną ozdobę.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź