PRÓBOWAŁ UKRAŚĆ KABLE. WPADŁ W RĘCE FORDOŃSKIEGO PATROLU

PRÓBOWAŁ UKRAŚĆ KABLE. WPADŁ W RĘCE FORDOŃSKIEGO PATROLU

Patrol z fordońskiego komisariatu zatrzymał na gorącym uczynku 41-latka podejrzanego o usiłowanie kradzieży. Mężczyzna próbował ukraść kable z terenu budowy. Wycięte przewody zostały odzyskane. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy około godziny 3:40, wówczas dyżurny z fordońskiego komisariatu otrzymał informację o kradzieży przewodów. Z relacji zgłaszającego wynikało, że ktoś kradnie kable na terenie budowy przy ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol.

Tam mundurowi zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się szybkim krokiem oddalać. Funkcjonariusze zatrzymali go. 41-latek nie był w stanie wytłumaczyć dlaczego tu się znajduje. Mężczyzna miał przy sobie plecak. W środku znajdował się nóż, pilnik, kombinerki i klucze. Natomiast w miejscu, z którego się oddalał leżała siekiera, pozwijane kable, a wzdłuż drogi przecięty kabel o długości około 15 metrów. 41-latek został zatrzymany. Był pijany. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Śledczy z Fordonu na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu zarzut usiłowania kradzieży. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Previous Areszt za spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała
Next PRÓBOWAŁ UNIKNĄĆ POLICYJNEJ KONTROLI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

SPOTKANIE WOJEWODY ZE SŁUŻBAMI RATOWNICZYMI W RAMACH AKCJI „KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ”

Spotkanie służb mundurowych z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim odbyło się podczas ćwiczeń Grupy Wodno-Nurkowej z KM PSP we Włocławku nad Jeziorem Orłowskim. Omówiono stan przygotowań do zbliżających się wakacji w ramach programu

Wiadomości 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK W SZEWCACH W POWIECIE RADZIEJOWSKIM

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj rano w Szewcach na drodze wojewódzkiej nr 266. Śmierć poniósł kierujący fiatem cinquecento. Sprawę, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają radziejowscy policjanci. Do zdarzenia doszło dzisiaj (4.07.17) 

Wiadomości 0 Comments

ODPRAWA SŁUŻBOWA Z KOORDYNATORAMI DZIAŁAŃ ZEWNĘTRZNYCH O CHARAKTERZE PREWENCYJNYM

W sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, odbyła się wczoraj (21.02.17) odprawa służbowa z koordynatorami działań zewnętrznych o charakterze prewencyjnym z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, którą poprowadził insp. Mirosław Elszkowski

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź