Poszukiwany pseudokibic wpadł w ręce bydgoskich kryminalnych

Poszukiwany pseudokibic wpadł w ręce bydgoskich kryminalnych

Kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową oraz Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy namierzyli i zatrzymali poszukiwanego 42-latka. Mężczyzna należy do nieformalnej grupy tzw. bojówki pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich działającej na terenie Świecia. Policjanci znaleźli przy nim pistolet gazowy. Teraz najbliższe lata spędzi w więzieniu.

Wszystko zaczęło się od nakazu doprowadzenia, które wpłynęło do komisariatu na bydgoskim Szwederowie. Z wyroku wydanego przez Sąd Okręgowy w Toruniu wynikało, że poszukiwany 42-latek ma do odbycia 6,5 roku kary pozbawienia wolności, między innymi za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i narkotyki.

Poszukiwany był dobrze znany bydgoskim policjantom. Mężczyzna należy „czołówki” osób powiązanych ze środowiskiem pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich. Do poszukiwań mężczyzny włączyli się kryminalni z wydziału do walki z przestępczością pseudokibiców bydgoskiej komendy. Policjanci ustalili, że poszukiwany ukrywa się na terenie innego powiatu. Trop doprowadził ich do Świecia.

W poniedziałek (29.10.2018) funkcjonariusze pojechali sprawdzić wytypowany przez nich adres. Tam na jednej z ulic zauważyli 42-latka. Mężczyzna został zatrzymany. Był zaskoczony widokiem bydgoskich kryminalnych. Policjanci znaleźli przy nim pistolet gazowy. Ponadto, podczas przeszukań zabezpieczyli pełen zestaw niebezpiecznych narzędzi, w tym noże i maczetę. Zatrzymany został dowieziony do Bydgoszczy, gdzie trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj (30.10.2018) funkcjonariusze doprowadzili go do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy. Niewykluczone, że mężczyzna usłyszy zarzuty związane z posiadaniem niebezpiecznych narzędzi oraz zarzut dotyczący posiadania nielegalnej broni. Sprawę prowadzą policjanci ze Świecia.

Previous Policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków
Next Autonomiczne opryskiwacze sterowane komputerowo

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„POTRAFIĘ RATUJĘ POMAGAM” – KONKURS Z ZAKRESU UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

„Potrafię ratuję pomagam” pod takim hasłem odbył się międzyszkolny konkurs w Zespole Szkół nr 31 w Bydgoszczy. Wiedzę oraz umiejętności praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy oceniało jury, w składzie

Wiadomości 0 Comments

Właściwości lecznicze marihuany

Właściwości lecznicze marihuany czasami poddawane są w wątpliwość, a czasami wręcz przeciwnie, roztaczane są wręcz fantastyczne wizje odnośnie chociażby tego, w jaki sposób THC, substancja aktywna marihuany, jest w stanie

Wiadomości 0 Comments

Poszukiwany nie zdołał uciec policjantom

Policjanci z rypińskiej „patrolówki” zatrzymali poszukiwanego 17-latka. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać, lecz na nic mu się to zdało. Po wykonaniu niezbędnych czynności został przekonwojowany do Zakładu Poprawczego w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź