Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi indyjskich

Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi indyjskich

Mieszkaniec powiatu bydgoskiego odpowie za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Namierzyli go kryminalni z wydziału narkotykowego bydgoskiej komendy. Na posesji 36-latka znaleźli małą plantację marihuany. Policjanci zabezpieczyli kilka krzewów konopi indyjskich oraz aparaturę do jej uprawy. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Policjanci z bydgoskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że na terenie powiatu bydgoskiego w jednym z domów może znajdować się plantacja marihuany. Funkcjonariusze wytypowali podejrzewanego. Następnie przystąpili do działania i pojechali pod wytypowany adres.

Wieczorem zauważyli i wylegitymowali typowanego 36-latka. Z mężczyzną weszli na teren jego posesji. Tam okazało się, że w garażu ma w specjalnym namiocie małą plantację konopi indyjskich. Rośliny zostały zabezpieczone. Dodatkowo w jednym z pomieszczeń domu znaleźli niewielkie ilości marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do komisariatu na bydgoskich Wyżynach. Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut uprawy konopi indyjskich oraz posiadania narkotyków.

Teraz według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous Areszt za posiadanie amfetaminy
Next Policja wspiera w utrzymaniu kwarantanny w Polsce

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wypadła z drogi i wjechała na… cmentarz

W Niewieścinie, pow. świecki, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierująca skodą nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wyjechała w ogrodzenie cmentarza.

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI I PRACOWNICY FORDOŃSKIEGO KOMISARIATU PODWYŻSZALI KWALIFIKACJE Z UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

Wczoraj (04.07.2017) policjanci i pracownicy Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon wzięli udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Celem tego szkolenia było nabycie wiedzy i umiejętności dotyczącej prowadzenia podstawowych zabiegów resuscytacyjnych

Wiadomości 0 Comments

ALEKSANDROWSCY POLICJANCI WZIĘLI UDZIAŁ W SZKOLENIU DOTYCZĄCYM PRZEMOCY W RODZINIE

Aleksandrowscy policjanci wzięli udział w szkoleniu z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Szkolenie jest wynikiem porozumienia zawartego pomiędzy Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego a Komendą Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. W zajęciach

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź