Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zlikwidowali plantację marihuany

Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zlikwidowali plantację marihuany

Mieszkaniec powiatu bydgoskiego odpowie za przestępstwa narkotykowe. Kryminalni z komendy wojewódzkiej, miejskiej oraz Fordonu zabezpieczyli u 24-latka w domu amfetaminę, tabletki ekstazy oraz krzewy konopi indyjskich. Teraz podejrzany stanie przed obliczem prokuratora.

Do zatrzymania 24-latka doszło wczoraj (30.08.2018) rano w jednej z miejscowości koło Bydgoszczy. W realizacji wzięli udział kryminalni z komendy wojewódzkiej i bydgoskiej komendy miejskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, a także policjanci z Fordonu.

Współpraca funkcjonariuszy przyniosła pożądany efekt. Z ich wiedzy wynikało, że w jednej z podbydgoskich miejscowości znajduje się plantacja konopi indyjskich. Trop doprowadził ich do 24-letniego mieszkańca powiatu. Mężczyzna był znany policjantom z powiązań ze środowiskiem pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich.

Wczesnym rankiem policjanci „odwiedzili” go w domu. Tam znaleźli różne środki odurzające. Ponad 40g amfetaminy, 196 tabletek ekstazy oraz krzak konopi. To jednak nie było wszystko.

Bezpośrednio za jego posesją kryminalni zabezpieczyli 400 krzewów konopi indyjskich o różnej fazie wzrostu. Ponadto, zabezpieczyli wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz kilka tysięcy złotych. 24-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Dalej sprawą zajęli się śledczy z Fordonu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut dotyczący posiadania znacznych ilości narkotyków oraz uprawy konopi innych niż włókniste. Za te przestępstwa grozi do 10 lat więzienia.

Previous "Kadafi" i jego ludzie poszukiwani listami gończymi
Next Areszt za napad na taksówkarza

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Dwie kobiety podejrzane o rozbój

12 lat więzienia grozi dwóm kobietom, które zostały zatrzymane przez pakoskich policjantów. Zaatakowały one mężczyznę – mieszkańca jednego z bloków, bo ten chciał uciszyć hałasujące na klatce osoby. Obie usłyszały

Wiadomości 0 Comments

DWIE OFIARY ŚMIERTELNE WYPADKU W NIEWIERZU

Brodniccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Niewierz, pow. brodnicki. W wyniku zderzenia samochodu osobowego hyundai z ciężarowym volvo zginęły dwie

Wiadomości 0 Comments

ĆWICZENIA SŁUŻB NA JEZIORZE GOPŁO W POWIECIE RADZIEJOWSKIM

W Połajewie, w powiecie radziejowskim, zorganizowano ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodnego. W szkoleniu wzięli udział druhowie z jednostki zawodowej oraz ochotnicy, a także policyjni wodniacy z Radziejowa. Organizatorem ćwiczeń była

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!