Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zlikwidowali plantację marihuany

Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zlikwidowali plantację marihuany

Mieszkaniec powiatu bydgoskiego odpowie za przestępstwa narkotykowe. Kryminalni z komendy wojewódzkiej, miejskiej oraz Fordonu zabezpieczyli u 24-latka w domu amfetaminę, tabletki ekstazy oraz krzewy konopi indyjskich. Teraz podejrzany stanie przed obliczem prokuratora.

Do zatrzymania 24-latka doszło wczoraj (30.08.2018) rano w jednej z miejscowości koło Bydgoszczy. W realizacji wzięli udział kryminalni z komendy wojewódzkiej i bydgoskiej komendy miejskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, a także policjanci z Fordonu.

Współpraca funkcjonariuszy przyniosła pożądany efekt. Z ich wiedzy wynikało, że w jednej z podbydgoskich miejscowości znajduje się plantacja konopi indyjskich. Trop doprowadził ich do 24-letniego mieszkańca powiatu. Mężczyzna był znany policjantom z powiązań ze środowiskiem pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich.

Wczesnym rankiem policjanci „odwiedzili” go w domu. Tam znaleźli różne środki odurzające. Ponad 40g amfetaminy, 196 tabletek ekstazy oraz krzak konopi. To jednak nie było wszystko.

Bezpośrednio za jego posesją kryminalni zabezpieczyli 400 krzewów konopi indyjskich o różnej fazie wzrostu. Ponadto, zabezpieczyli wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz kilka tysięcy złotych. 24-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Dalej sprawą zajęli się śledczy z Fordonu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut dotyczący posiadania znacznych ilości narkotyków oraz uprawy konopi innych niż włókniste. Za te przestępstwa grozi do 10 lat więzienia.

Previous "Kadafi" i jego ludzie poszukiwani listami gończymi
Next Areszt za napad na taksówkarza

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Poszukiwany pseudokibic wpadł w ręce bydgoskich kryminalnych

Kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową oraz Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy namierzyli i zatrzymali poszukiwanego 42-latka. Mężczyzna należy do nieformalnej grupy tzw. bojówki pseudokibiców jednego z bydgoskich

Wiadomości 0 Comments

Policjanci z bydgoskiej komendy zabezpieczyli narkotyki

Bydgoscy kryminalni z wydziału narkotykowego namierzyli i zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie zakazanych środków psychoaktywnych. Mężczyzna wpadł przed swoim zakładem pracy. Policjanci zabezpieczyli w jego aucie marihuanę oraz amfetaminę. Teraz

Wiadomości 0 Comments

TRAGICZNY FINAŁ NURKOWANIA

Brodniccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności śmierci 47-latka, który wczoraj wraz z innym mężczyzną nurkował w wodach jeziora Zbiczno. Jeden z nurków niestety nie wypłynął. Po kilku godzinach poszukiwań

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź