POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ PRZYCZYNY I OKOLICZNOŚCI WYPADKU NA DK NR 10

POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ PRZYCZYNY I OKOLICZNOŚCI WYPADKU NA DK NR 10

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (16.11.2017) na DK nr 10 w pobliżu miejscowości Emilianowo. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł mężczyzna kierujący fiatem ducato. Cztery osoby z drugiego pojazdu uczestniczącego w wypadku trafiły do szpitala.

Dzisiaj (16.11.2017) około godziny 02:40 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 10 w pobliżu miejscowości Emilianowo. Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy: fiat ducato i citroen jumper. Na miejscu śmierć poniósł  mężczyzna w wieku 26 lat jadący fiatem. Natomiast cztery osoby z citroena zostały przewiezione do szpitala.

Droga jeszcze przez około 3 godziny będzie całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli na ten czas objazdy:

  • pojazdy jadące w stronę Torunia w Stryszku kierowane są przez Bydgoszcz,
  • pojazdy jadące od Torunia kierowane są przez Makowiska i Bydgoszcz.

Na miejscu policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Previous CWANIAK I BARSA W AKCJI
Next KONTROLA DROGOWA I PONAD 2 MLN NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

JUŻ SZÓSTY POSTERUNEK ODTWORZONY W KUJAWSKO-POMORSKIEM

Dziś ( 03.07.2017r.) w Złejwsi Wielkiej, w powiecie toruńskim, odbyło się uroczyste otwarcie odtworzonego Posterunku Policji. W uroczystościach uczestniczyli znamienici goście. To już szósty posterunek odtworzony w województwie kujawsko-pomorskim. Podczas

Wiadomości 0 Comments

Rzucił się z nożem na policjantów. Został aresztowany na trzy miesiące

34-latek zaatakował nożem patrol z bydgoskiego Szwederowa. Zgłoszenie dotyczyło próby samobójczej mężczyzny. Policjanci obezwładnili i zatrzymali napastnika. Bydgoszczanin usłyszał zarzut czynnej napaści z użyciem noża. Decyzją sądu został aresztowany na

Wiadomości 0 Comments

18-latek aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę. Z zabezpieczonych środków można by było zrobić blisko 50 porcji narkotyków. Do sprawy został zatrzymany 18-latek. Decyzją sądu podejrzany trafił do aresztu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź