Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku

Na ul. Leszczyńskiego w Bydgoszczy doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym uczestniczył 11-letni rowerzysta. Chłopiec jadąc rowerem został potrącony przez kierującego peugeotem. Niestety po kilku godzinach dziecko zmarło w szpitalu.

Wczoraj (19.05.2019) około godziny 18.00 dyżurny bydgoskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym zaistniałym na ul. Leszczyńskiego w Bydgoszczy.

Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy potwierdzili ten fakt. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 11-latek przejeżdżając przez ulicę został potrącony przez kierującego peugeotem 207. Przybyłe na miejsce pogotowie zabrało chłopca do szpitala. Tam mimo udzielonej pomocy dziecko zmarło.

Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Previous Zatrzymana kolejna osoba mająca związek z narkotykami
Next Wiózł sporą ilość narkotyków

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Znalazł i przekazał policjantom prawie 25000zł

Wzorową postawą wykazał się mieszkaniec Bydgoszczy, który znalazły na ulicy woreczek wypełniony pieniędzmi i przekazał go policji. Prawowity właściciel odzyskał prawie 25000 zł. Na początku kwietnia br. do Komisariatu Policji

Wiadomości 0 Comments

Dwaj bydgoszczanie aresztowani za rozbój

Patrol z bydgoskiego Szwederowa zatrzymał dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Mężczyźni napadli na bydgoszczanina i ukradli mu telefon komórkowy. Napastnicy decyzją sądu zostali aresztowani. Teraz „recydywistom” może grozić wyższa kara.

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI DBALI O BEZPIECZEŃSTWO DZIECI PODCZAS FERII

Ferie dobiegły końca i dzieci wróciły do szkół. Podczas czasu wolnego od nauki, o bezpieczeństwo najmłodszych, dbali policjanci z nakielskiej komendy prowadząc szereg spotkań z najmłodszymi na temat bezpieczeństwa. Podczas

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź