Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (24.12.2018) na ul. Powstańców Warszawy a Powstania Listopadowego w Bydgoszczy. Zderzył się tam samochód osobowy z ciężarowym. Kierowca pierwszego z nich po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Dzisiaj (24.12.2018) około godziny 08:20 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na ul. Powstańców Warszawy a Powstania Listopadowego w Bydgoszczy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renault megan z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym wojskowym samochodem ciężarowym.

20-latek kierujący renault został przewieziony do szpitala, gdzie mimo udzielonej pomocy zmarł.

Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Previous Segregatory - porządek w firmowych dokumentach
Next Papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy zabezpieczone przez śródmiejskich policjantów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WPADŁA OSZUSTKA POSZUKIWANA LISTEM GOŃCZYM

Oszustka poszukiwana listem gończym została zatrzymana przez grudziądzkich policjantów. Kobieta jest podejrzana o dokonanie szeregu przestępstw za pośrednictwem portali internetowych. Straty, jakie ponieśli pokrzywdzeni oszacowano na kwotę prawie 12.000 zł.

Wiadomości 0 Comments

POLICJANT Z BYDGOSKICH WYŻYN ODWIEDZIŁ PRZEDSZKOLAKÓW

Mł. asp. Grzegorz Krzyżanowski z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny, na specjalne zaproszenie, odwiedził dzieci w Przedszkolu Niepublicznym „IGUŚ” w Łochowicach przy ulicy Łososiowej. Funkcjonariusz zaprezentował

Wiadomości 0 Comments

Fordońscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wybuchu

Fordońscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, prowadzą postępowanie w sprawie wybuchu, do którego doszło w budynku jednorodzinnym przy ul. Łowickiej w Bydgoszczy. Kluczową w wyjaśnieniu przyczyn zdarzenia będzie opinia biegłego z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź