PO PIJANEMU WIOZŁA DWOJE DZIECI

PO PIJANEMU WIOZŁA DWOJE DZIECI

Skrajnym brakiem odpowiedzialności wykazała się młoda mieszkanka gm. Czersk (pow. chojnicki), która w piątkowe przedpołudnie nietrzeźwa przewoziła dwie córki. Policjanci zatrzymali kobietę po tym, jak dalszą jazdę na trasie Czersk-Tuchola uniemożliwił jej mieszkaniec Starogardu. Stężenie alkoholu w organizmie 28-latki wynosiło blisko 1,7 promila.

W piątkowe przedpołudnie (24.02.17) 28-latka podróżowała seatem alhambra trasą Czersk-Tuchola. Jej zachowanie za kierownicą wzbudziło zaniepokojenie jadącego tą samą trasą mieszkańca Starogardu Gd. Kobieta jechała „zygzakiem”, a w pewnym momencie uderzyła w przydrożny znak. To jednak nie zniechęciło kobiety do kontynuowania jazdy. Kiedy w pewnym momencie zjechała na leśny parking mężczyzna postanowił uniemożliwić jej dalszą jazdę i wezwał Policję.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce ustalili, że auto prowadziła  28-letnia mieszkanka gm. Czersk (pow. chojnicki). Kobieta była kompletnie pijana, zaś w aucie, oprócz niej, znajdowały się jej dwie małoletnie córki. Kontrola stanu trzeźwości kobiety wykazała, że ma w organizmie blisko 1,7 promila. Dziewczynki, w wieku 7 i 8 lat, zostały przekazane pod opiekę ojcu. Policjanci zatrzymali 28-latce prawo jazdy, które posiadała dopiero od grudnia ubiegłego roku. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Previous ARESZT ZA NAPAD NA SKLEP
Next 16-LATEK UPRAWIAŁ KONOPIE INDYJSKIE W DOMU SWOJEJ BABCI

Może to Ci się spodoba

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

CZTERY ARESZTY ZA POBICIE

Młodzi mężczyźni odpowiedzą za pobicie bydgoszczanina. Na ich trop wpadli kryminalni z bydgoskich Wyżyn. Czterej podejrzani to miłośnicy jednego z bydgoskich klubów piłkarskich. Decyzją sądu zostali aresztowani na trzy miesiące.

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

MIESZKANIEC POWIATU BYDGOSKIEGO ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI

Policjanci z Białych Błot i bydgoskiej komendy zabezpieczyli amfetaminę i haszysz. Do sprawy został zatrzymany 20-latek. Z zabezpieczonych substancji można by było zrobić kilkadziesiąt porcji narkotyków. Za posiadanie zakazanych substancji

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

NARKOTYKI W SAMOCHODZIE I DOMU

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zatrzymali dwie osoby podejrzane o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. „Amatorka” zakazanych substancji wpadła w ręce funkcjonariuszy podczas kontroli drogowej. Kobieta miała przy sobie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź