Patrol zatrzymał pijanego kierowcę TIR-a

Patrol zatrzymał pijanego kierowcę TIR-a

Policjanci z bydgoskiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę TIR-a. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. 32-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj (18.02.2018) wieczorem dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o pijanym kierowcy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierowca TIR-a jadąc krajową „10” wykonuje dziwne i niebezpieczne manewry. Zgłoszenie natychmiast zostało przekazane znajdującemu się w pobliżu patrolowi ruchu drogowego.

Mundurowi szybko namierzyli opisywany pojazd. Za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych zatrzymali ciężarówkę do kontroli. Policjanci wyczuli od kierowcy alkohol. Mężczyzna nie chciał wysiąść z pojazdu. Na miejsce przyjechał do pomocy drugi patrol. Funkcjonariusze wyciągnęli 32-latka z pojazdu i przewieźli go do komisariatu w Solcu Kujawskim.

Tam badanie trzeźwości potwierdziło przypuszczenia patrolu. Zatrzymany miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jego pojazd wraz z naczepą został zholowany. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu 32-latek usłyszy zarzut dotyczący prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 2.

Previous Policjanci zlikwidowali domową plantację marihuany
Next Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 10

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„NASI” DRUŻYNOWO NAJLEPSI TENISIŚCI WŚRÓD POLSKICH POLICJANTÓW

53 zawodników z całego kraju wystartowało w dwudniowych zmaganiach o tytuł najlepszego tenisisty stołowego wśród polskich policjantów. Najlepszą drużyną okazała się „nasza” reprezentacja. Natomiast indywidualnie najlepszymi tenisistami wśród polskich policjantów

Wiadomości 0 Comments

Kujawsko-pomorscy policjanci wspierają schronisko dla zwierząt

Policjanci Wydziału Prewencji oraz Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przekazali p. Izabeli Szolginie Dyrektor Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy oraz lekarzowi weterynarii p. Renacie Nowickiej z „Animal

Wiadomości 0 Comments

Drukarnia online

W dobie internetu każdy z nas jest w stanie skorzystać z dowolnej usługi w przeciągu kilku minut. Jednym z punktów online stały się również drukarnie. Przeglądając oferty poszczególnych sklepów, możemy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź