Papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy zabezpieczone przez śródmiejskich policjantów

Papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy zabezpieczone przez śródmiejskich policjantów

Ponad 10 tysięcy sztuk papierosów oraz 5 litrów spirytusu bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z bydgoskiego Śródmieścia. Do sprawy została zatrzymana 56-letnia kobieta, która odpowie za swój czyn z kodeksu karnego skarbowego, gdyż swym działaniem uszczupliła dochody Skarbu Państwa na kwotę ponad 12 tysięcy złotych.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą komisariatu na Śródmieściu ustalili, że jedna z mieszkanek tej dzielnicy posiada papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy i przechowuje je na jednym z targowisk. W związku z tym postanowili to sprawdzić. Szybko okazało się, że ich podejrzenia były słuszne.

Podczas dojazdu na miejsce, podejrzewaną o to przestępstwo kobietę kryminalni zauważyli w ustalonym miejscu jej pracy, gdy wykładała paczki z tytoniem na stragan. Policjanci od razu stwierdzili, że nie są one opatrzone polskimi znakami akcyzy. Podczas czynności zabezpieczyli ponad 10 tysięcy sztuk papierosów oraz 5 litrów nielegalnego spirytusu. 56-latka została zatrzymana.

Wartość uszczuplenia dochodów Skarbu Państwa została określona na łączną kwotę ponad 12 tysięcy złotych. Kobieta usłyszy zarzuty z kodeksu karnego skarbowego. Odpowie za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Previous Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku
Next Pięć powodów, dla których warto kupić pióro wieczne

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PIJANY OJCIEC PRZEWOZIŁ AUTEM 4-LETNIEGO SYNA

Policjanci z Mogilna zatrzymali skrajnie nieodpowiedzialnego kierowcę. Pijany 47-latek mając w organizmie 1,2 promila alkoholu przewoził samochodem swojego 4-letniego syna. Na szczęście tą niebezpieczną podróż udało się w porę zakończyć.

Wiadomości 0 Comments

WIZYTA ŻOŁNIERZY NFIU W KOMENDZIE WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W BYDGOSZCZY

Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy w miniony poniedziałek (8.05.17) odwiedziła grupa żołnierzy połączonych sił zadaniowych bardzo wysokiej gotowości (tzw. „szpicy”) – NATO Force Integration Unit (NFIU). Jednostka ta odpowiedzialna jest

Wiadomości 0 Comments

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

7 lutego po raz trzynasty obchodzony jest DBI, czyli „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Hasło zwraca uwagę na działanie każdego użytkownika sieci WWW. W czasach masowego korzystania z komputerów, czy urządzeń mobilnych,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź