Papier ksero w sklepie Lobos

Papier ksero w sklepie Lobos

Papier ksero to pojęcie ogólne, bo ile sklepów tyle propozycji. Papiery kserograficzne różnią się od siebie parametrami, dlatego warto zapoznać się z tematem, aby wybrać taki, który będzie służył najlepiej – w zależności od miejsca i potrzeb.

Właściwy papier ksero

Sklep.lobos.pl papier ksero oferuje w różnych rodzajach i w różnych parametrach. Dzięki odpowiednio dobranemu papierowi można profesjonalnie podejść do prac wykonywanych na co dzień w domu czy w biurze. Dobranie właściwego papieru do drukarki czy kserokopiarki pozwoli osiągnąć najlepszy efekt już po wykorzystaniu papieru. Lobos papier ksero to gwarancja doskonałej jakości wydruku, intensywne kolory kopii i dokumentów oraz elegancja papierowych materiałów. Dobór papieru ksero wiele znaczy, dlatego warto postawić na dobrą jakość produktu. Sklep Lobos oferuje ponadto papier, który opatrzony jest gwarancją na wiele lat, tzn. po wydruku lub skopiowaniu dokumentu treść i grafika utrzymają się na nim w nienaruszonej formie przez lata – nie trzeba więc martwić się, że z biegiem lat jakość spadnie, a zapisane ważne informacje zostaną utracone.

Inwestycja w papier kserograficzny zwróci się po latach, kiedy otwierając segregatory lub teczki z dokumentami będzie można zauważyć, że wszystko z nimi w porządku i pracować na najwyższym poziomie bez potrzeby odszukiwania danych.

Oferta Lobos – papier ksero

W ofercie Lobos papier ksero można wybierać m.in. spośród następujących: IQ Premium 80 g, Polspeed 80 g, Pollux 80 g, Poljet 80 g, Maestro Standard Plus 80 g. Zestawy liczą 500 lub też 250 arkuszy papieru. Dostępne są też różne wersje rozmiarów papieru kserograficznego: A3 i A4.

Papiery ksero od Lobos charakteryzują się wysoką jakością. Świetnie nadają się do pracy w biurze, ale sprawdzą się też doskonale na potrzeby domowych urządzeń drukujących i kopiujących. Struktura arkusza oraz kolor bieli jest na najwyższym poziomie, dlatego drukowane i kopiowane dokumenty będą wyróżniały się profesjonalizmem – zwyczajnie zachwycą efektywnością i wyglądem. Ważną kwestią jest też ta, że papiery ksero od Lobos gwarantują tak samo wysoką jakość podczas drukowania jednostronnego, jak i dwustronnego, co jest szczególnie ważne przy drukowaniu czy kserowaniu większej ilości materiałów.

Oprócz standardowych papierów o gramaturze 80 g – przeznaczonych do codziennego, tradycyjnego użytkowania, w Lobos dostępne są również papiery o gramaturze 120 g, który sprawdzi się w przypadku drukowania czy kserowania ważniejszych dokumentów. Gramatura określa grubość pojedynczej kartki, a zatem im większa gramatura, tym papier wytrzymalszy i grubszy.

Papier ksero został stworzony specjalnie do pracy z profesjonalnymi urządzeniami – nowoczesnymi i wysokonakładowymi. Sprawdzi się tak samo dobrze w kolorze, jak i w druku czarno-białym.

Wydruki i kserokopie są standardowym wyposażeniem każdego biura, sprawdzają się do pracy na co dzień, dlatego warto postarać się, aby papier ksero, jaki się przeznacza do pracy, spełniał wszystkie oczekiwania i był odpowiednio dostosowany do wszystkich potrzeb.

Materiał zewnętrzny, raw-pol.pl

Previous Szkolenie minersko-pirotechniczne
Next Młodzi grafficiarze zatrzymani na gorącym uczynku

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Miliony czekają na innowatorów w konkursie Szybka Ścieżka. Eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju podpowiedzą w Bydgoszczy, jak sięgnąć po dofinansowanie

Już 24 października w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym odbędzie się spotkanie informacyjno-warsztatowe NCBR dla Firm – wsparcie przedsiębiorców z POIR (Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój). Przedstawiciele Narodowego Centrum Badań i Rozwoju przybliżą zasady

Strefa Biznesu 0 Comments

Segregatory – potrzebne w domu i w biurze

Na pewno każdy kiedyś już widział lub nawet posługiwał się segregatorem. Jest to bardzo przydatne urządzenie, które głównie stosowane jest w przestrzeniach biurowych, jednak sprawdza się także w wielu domach.

Strefa Biznesu 0 Comments

Wyposażenie biura w skoroszyty – funkcjonalność wynikiem estetyki?

Wyposażenie biura to temat-rzeka, w którym każda wypowiadająca się osoba ma co najmniej trzy sprzeczne ze sobą opinie. Spowodowane jest to prostym faktem klęski urodzaju, jaki na rynku biurowych akcesoriów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź