Papier ksero w sklepie Lobos

Papier ksero w sklepie Lobos

Papier ksero to pojęcie ogólne, bo ile sklepów tyle propozycji. Papiery kserograficzne różnią się od siebie parametrami, dlatego warto zapoznać się z tematem, aby wybrać taki, który będzie służył najlepiej – w zależności od miejsca i potrzeb.

Właściwy papier ksero

Sklep.lobos.pl papier ksero oferuje w różnych rodzajach i w różnych parametrach. Dzięki odpowiednio dobranemu papierowi można profesjonalnie podejść do prac wykonywanych na co dzień w domu czy w biurze. Dobranie właściwego papieru do drukarki czy kserokopiarki pozwoli osiągnąć najlepszy efekt już po wykorzystaniu papieru. Lobos papier ksero to gwarancja doskonałej jakości wydruku, intensywne kolory kopii i dokumentów oraz elegancja papierowych materiałów. Dobór papieru ksero wiele znaczy, dlatego warto postawić na dobrą jakość produktu. Sklep Lobos oferuje ponadto papier, który opatrzony jest gwarancją na wiele lat, tzn. po wydruku lub skopiowaniu dokumentu treść i grafika utrzymają się na nim w nienaruszonej formie przez lata – nie trzeba więc martwić się, że z biegiem lat jakość spadnie, a zapisane ważne informacje zostaną utracone.

Inwestycja w papier kserograficzny zwróci się po latach, kiedy otwierając segregatory lub teczki z dokumentami będzie można zauważyć, że wszystko z nimi w porządku i pracować na najwyższym poziomie bez potrzeby odszukiwania danych.

Oferta Lobos – papier ksero

W ofercie Lobos papier ksero można wybierać m.in. spośród następujących: IQ Premium 80 g, Polspeed 80 g, Pollux 80 g, Poljet 80 g, Maestro Standard Plus 80 g. Zestawy liczą 500 lub też 250 arkuszy papieru. Dostępne są też różne wersje rozmiarów papieru kserograficznego: A3 i A4.

Papiery ksero od Lobos charakteryzują się wysoką jakością. Świetnie nadają się do pracy w biurze, ale sprawdzą się też doskonale na potrzeby domowych urządzeń drukujących i kopiujących. Struktura arkusza oraz kolor bieli jest na najwyższym poziomie, dlatego drukowane i kopiowane dokumenty będą wyróżniały się profesjonalizmem – zwyczajnie zachwycą efektywnością i wyglądem. Ważną kwestią jest też ta, że papiery ksero od Lobos gwarantują tak samo wysoką jakość podczas drukowania jednostronnego, jak i dwustronnego, co jest szczególnie ważne przy drukowaniu czy kserowaniu większej ilości materiałów.

Oprócz standardowych papierów o gramaturze 80 g – przeznaczonych do codziennego, tradycyjnego użytkowania, w Lobos dostępne są również papiery o gramaturze 120 g, który sprawdzi się w przypadku drukowania czy kserowania ważniejszych dokumentów. Gramatura określa grubość pojedynczej kartki, a zatem im większa gramatura, tym papier wytrzymalszy i grubszy.

Papier ksero został stworzony specjalnie do pracy z profesjonalnymi urządzeniami – nowoczesnymi i wysokonakładowymi. Sprawdzi się tak samo dobrze w kolorze, jak i w druku czarno-białym.

Wydruki i kserokopie są standardowym wyposażeniem każdego biura, sprawdzają się do pracy na co dzień, dlatego warto postarać się, aby papier ksero, jaki się przeznacza do pracy, spełniał wszystkie oczekiwania i był odpowiednio dostosowany do wszystkich potrzeb.

Materiał zewnętrzny, raw-pol.pl

Previous Szkolenie minersko-pirotechniczne
Next Młodzi grafficiarze zatrzymani na gorącym uczynku

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Kupujemy artykuły do biura

Wykonywanie codziennych obowiązków w biurze na pewno ułatwią dobrze dobrane artykuły biurowe. Aby pracownikom pracowało się naprawdę dobrze, artykuły te powinny znajdować się w zasięgu ich ręki. Do tego powinny

Strefa Biznesu 0 Comments

Facebook wprowadza nowe narzędzie do zakupów online

Facebook staje się internetową fabryką nowych produktów i usług – mówi Joanna Jałowiec, redaktor naczelna Proto.pl. Największy serwis społecznościowy wprowadził w październiku trzy nowe aplikacje, zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i dla biznesu. W

Strefa Biznesu 0 Comments

Przyszłość polskiej energetyki – rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego

INNOWACJA, EKSPANSJA I INTEGRACJA TO NAZWA NASZEJ GRY, KTÓRĄ NAZYWAMY BIZNESEM O JUŻ OSIĄGNIĘTYCH SUKCESACH, PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ, NOWYCH PRODUKTACH W OFERCIE I SILE MARKI ROZMAWIALIŚMY Z ROBERTEM ZAGOŻDŻONEM, ZAŁOŻYCIELEM

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź