Narzędzia do naprawy samochodu?

Narzędzia do naprawy samochodu?

Naprawiasz samochód samodzielnie czy oddajesz go do serwisu samochodowego? Każdy właściciel samochodu zastanawia się nad tym pytaniem, gdy samochód przestaje normalnie funkcjonować. Jeśli awaria nie jest tak poważna, możesz go naprawić samodzielnie w garażu. Pod jednym warunkiem – musisz mieć narzędzia wysokiej jakości.

Standardowy zestaw

Standardowy zestaw narzędzi do automatycznej naprawy jest trudny do zdefiniowania. Jednak każdy kierowca musi mieć: nasadki i klucze, płaskie, oczkowe, rurowe, łby o wielkości od 6 do 24 mm. Lepiej mieć klucze w pełnym asortymencie, podczas gdy każdy klucz jest reprezentowany w zestawie w dwóch egzemplarzach (w przypadku złamania lub zgubienia). Przydadzą się szczypce, dziobaki, wkrętaki krzyżakowe i szczelinowe (na „plus” i „minus”) różnych rozmiarów, klucz dynamometryczny. Niezbędna jest też pęseta, łom, zaciski, podnośnik, młotki; Eksperci doradzają, aby było ich kilka (małe – 250 g i cięższe młotki – o wadze 500, 1000 g). Ostatecznie niezbędne są też dryfty z miękkiego metalu (pręty mosiężne, miedziane, aluminiowe); ściągacze do sprężyn, filtry oleju, zawory; piła do metalu, komplet pilników, pilniki; smarownica do podwozia; areometr do testu akumulatora, tachometr, klucz do świec zapłonowych, próbnik napięcia. Mając ten zestaw narzędzi, możesz samodzielnie wyeliminować drobne uszkodzenia i podjąć działania zapobiegawcze.

Jak znaleźć i wybrać wysokiej jakości narzędzia do naprawy samochodów?

Można to zrobić na dwa sposoby. Dobór i zamówienie narzędzi w sklepie internetowym lub zakup w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży. Zwróć uwagę, że dla właścicieli sklepów z częściami samochodowymi dostępność narzędzi naprawczych w sprzedaży również znacznie rozszerza krąg potencjalnych klientów, zwiększa procent sprzedaży i przychodów. Główne zalety tego rozwiązania to

  • możesz uzyskać poradę od sprzedawcy
  • spojrzeć, trzymać narzędzie w dłoniach, ocenić jego siłę.

Minus: czasami sklep może nie mieć tego, czego potrzebujesz, często asortyment prezentowanych towarów nie jest tak obszerny, jak byśmy chcieli.

Zamawianie online

Główne zalety to

  • Duży wybór oferowanych produktów.
  • Jednocześnie, znając już markę produktu, cechy jakościowe, zakup narzędzi staje się sprawą prostą, a jednocześnie ekonomiczną.
  • Koszt towaru w sklepie internetowym jest niższy niż w zwykłej sprzedaży.
  • Również kupując towary w małej hurtowni, sklepy internetowe wprowadzają system rabatów dla klientów.
  • Zamawianie przez Internet to także świetna okazja na zaoszczędzenie czasu, nie ma potrzeby szukania modelu, którego potrzebujesz, wszystko jest w jednym miejscu. Po prostu zamawiasz to, czego potrzebujesz, a towar zostanie dostarczony w ciągu kilku dni.
  • Zamawianie narzędzi do naprawy samochodu przez Internet jest proste i opłacalne. Ponadto zakup podlega takim samym obowiązkom (zwrot, wymiana) jak przy zakupie w zwykłym sklepie.

Wiele firm sprzedaje hurtowo szeroką gamę narzędzi po niskich cenach, wśród których jest szeroki asortyment towarów dla kierowców. Również w sklepie internetowym można znaleźć specjalistyczne zestawy do naprawy samochodów. W ten sposób najważniejsze narzędzia masz w zasięgu ręki.

http://kluczeudarowe.pl/

Previous Czym jest dokumentacja chemiczna?
Next Jak wybrać dobry piórnik dla ucznia?

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Targi motoryzacyjne przyciągają coraz więcej osób

Wraz z rosnącym rynkiem nowych samochodów w Polsce będzie rosła również popularność targów motoryzacyjnych. Widać to po statystykach poznańskiego Motor Show, który zakończył się w niedzielę. Z roku na rok największe targi branży

Motoryzacja 0 Comments

Średni wiek samochodów na portalach ogłoszeniowych to 12 lat

Wystawiane na sprzedaż samochody mają średnio 12 lat. W Czech czy na Słowacji jest to o 2–3 lata mniej – wynika z obserwacji AAA Auto. Co z tym związane, w Polsce średnia wartość używanego

Motoryzacja 0 Comments

Doradzamy jak dobrze wyposażyć warsztat samochodowy

Zapotrzebowanie na warsztaty samochodowe stale rośnie wraz ze wzrostem liczby właścicieli samochodów. Posiadanie samochodu nie jest już luksusem i nikogo nie zaskakuje na przykład obecność dwóch samochodów w jednej rodzinie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź