NARAZIŁ SKARB PAŃSTWA NA STRATY

NARAZIŁ SKARB PAŃSTWA NA STRATY

Ponad 100 kg suszu tytoniowego zabezpieczyli wczoraj policjanci z Chełmna. Nieoznakowane wyroby akcyzowe przechowywał na posesji 55-letni mieszkaniec gminy Chełmno. Mężczyzna już usłyszał zarzut, grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Chełmna, zwalczający na co dzień przestępczość gospodarczą, ustalili, że mieszkaniec powiatu chełmińskiego może bez zezwolenia posiadać wyroby akcyzowe. Podczas sprawdzenia pomieszczeń zajmowanych przez niego policjanci znaleźli ponad 100 kg suszu tytoniowego. Straty Skarbu Państwa szacuje się na około 50 tys. zł. Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania wyrobów akcyzowych bez wymaganych banderol. Za przestępstwo to grozi kara grzywny i kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Previous O WŁOS OD TRAGEDII
Next "BOTANIK" Z CHEŁMNA TRAFIŁ ZA KRATY

Może to Ci się spodoba

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

ARESZTOWANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Policjanci z Tucholi w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 20-latka ujawnili marihuanę oraz inne środki odurzające. Młody mężczyzna został zatrzymany. Sąd postanowił, że na rozprawę tucholanin będzie oczekiwał w areszcie. W

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTAMI GOŃCZYMI WPADŁ Z NARKOTYKAMI

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali poszukiwanego listami gończymi i nakazami doprowadzenia 26-latka. Mężczyzna ukrywał się w jednym z mieszkań w centrum miasta. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę.

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

UCIEKAŁ, BO BYŁ PIJANY

Prawie 3 promile alkoholu miał kierowca vw. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po krótkim pościgu po tym, jak nie zatrzymał się na „stopie”. Za to przestępstwo grozi mu do dwóch

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź