Najlepsze telewizory do gier: telewizory 4K idealne na PS4 i Xbox One w 2020 r.

Najlepsze telewizory do gier: telewizory 4K idealne na PS4 i Xbox One w 2020 r.

Wyposażone w doskonałe funkcje do gier, są to nasze najlepsze wybory z najlepszych telewizorów do gier: wszystkie doskonałe telewizory 4K, od premium do budgetu.

Szukając jakiegokolwiek nowego telewizora, zawsze polecamy jeden z najlepszych telewizorów do gier; prawie domyślnie są one po prostu najlepsze do wszystkiego. Jeśli szukasz jednego z najlepszych telewizorów do gier, to jesteś we właściwym miejscu, ponieważ najlepsze panele do gier są właśnie tutaj.

Cokolwiek szukasz nowego telewizora do faktycznie zrobić: czy to gry, oczywiście, rozrywki lub nawet użyć z komputerem, najlepsze telewizory do gier są często najlepsze telewizory tam. Nowoczesne telewizory mają teraz w zasadzie domyślne tryby i ustawienia do gier, ale są również domyślnie dobre w prezentowaniu nam gier, ponieważ są po prostu bardzo dobrze zoptymalizowane do gier.

Najlepsze telewizory do gier często znajdują się na listach najlepszych telewizorów, ponieważ dzielą się z grami swoimi umiejętnościami w zakresie prezentacji filmów, rozrywki i wszystkiego innego. Ponadto, co ważne, zdobycie nowego telewizora w postaci jednego z najlepszych telewizorów do gier jest bardzo ważne i niezwykle ekscytujące.

Najlepsze telewizory do gier na rok 2020

  1. LG OLED E9PUA

Jeśli masz jakieś przyzwoite pieniądze do wydania na 4-kilogramowy telewizor, to właśnie je dostaniesz. OLEDy są doskonałe do gier, ponieważ dają niezrównane poziomy czerni i cienkie panele, które dają ostre jak brzytwa obrazy. Najbardziej szczegółowe zdjęcia można znaleźć we wszystkich telewizorach. Seria E9 firmy LG to najlepsze z OLED-ów. Ten panel LG zapewnia stałą częstotliwość odświeżania 60Hz, która jest świetna do gier, ale nadrabia zaległości dzięki wielu funkcjom, które pomagają płynnie poruszać się po telewizorze. Panel ten ma świetną konstrukcję i ma wystarczająco dużo gniazd HDMI, aby pomieścić różne urządzenia, a telewizory LG wykorzystują teraz technologię G-Sync, która jest jeszcze lepsza dla graczy PC szukających ekranu gargantui. Zespół, który z wbudowanym trybem gry i masz wyjątkową płynność gry obrazy pochodzące z tego, co jest jeszcze, tylko telewizor.

  1. Samsung Q70T

Doskonały wybór dla telewizorów QLED średniej klasy. Telewizor Samsung Q70T to pięknie wyglądający zestaw o czystym wzornictwie, który z łatwością może stać się wizytówką każdego pomieszczenia.

Oferując te same funkcje, jak to jest droższe Q90 QLED rodzeństwa, Q70T oferuje ten sam prawie bez ramki ekran z przyzwoitym HDR i ładną gamę bogatych kolorów w sam raz do oglądania wszystkich kolorów pop na fave Disney Plus pokazuje. Q70T robi 4K do 120HZ, angażuje HDR10+ i wykorzystuje zmienny wskaźnik świeżości. Gracze konsolowi docenią 14ms opóźnienie wejściowe w tym telewizorze i w pełni wykorzystają HDR lśniące.

  1. Samsung TU8000

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy w cenach OLED lub QLED, ale nadal chcesz mieć telewizor premium 4K do swoich gier, warto przyjrzeć się serii TU8000 firmy Samsung. Panele Samsunga są bardzo dobre w całej swojej gamie, a te modele 2020 r. poczyniły duże postępy w zakresie kątów widzenia i jakości powiększania obrazów innych niż 4K. To co nam się podoba w modelach z serii TU8000 to funkcja Real Game Enhancer, która obniża czas reakcji panelu do super niskiego poziomu 6,8ms. W połączeniu z technologią Freesync sprawia to, że panel ten jest doskonałym rozwiązaniem dla szybszych strzelanek i gier, które wymagają odruchów, a także atrakcyjnego wyświetlacza. Pamiętaj tylko, że wersja 49″ nie posiada wielu z tych funkcji, w tym Real Game Enhancer, więc upewnij się, że trzymasz się 55″ lub więcej dla tego zestawu.

  1. TCL R617

55-calowa dioda LED TCL to śmiesznie dobra wartość. Jeśli lubisz się targować, to ta jest dla ciebie. Regularnie jest to mniej niż 500 dolarów, nie ma innego telewizora w tym przedziale cenowym, który oferuje tak wspaniałą równowagę między ceną a wydajnością. Dzięki przyzwoitej czerni, wyrazistej jasności i doskonałemu kontrastowi, z łatwością dotrzymuje kroku wielu droższym rywalom z firm Samsung i Sony.

  1. Seria Samsung TU7000

Trudno nie zgodzić się z logiką zakupu Samsunga TU7000: ma on 4K przy 60 Hz, który doskonale nadaje się do gier i oglądania filmów, a wszystkie inteligentne aplikacje, których potrzebujesz, wraz z cennikiem hella wallet-friendly: pod względem wartości jest to jeden z najlepszych telewizorów do gier.

Samsung TU7000 ma dobrą jakość kolorów (w tym naprawdę głęboką czerń dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu), przyzwoity dźwięk i fantastyczną małą funkcję nazywaną automatycznym wykrywaniem konsoli – zaraz po włączeniu zasilania z konsoli Samsung automatycznie przełączy się z trybu filmowego na tryb gry. Automatycznie włączy też konsolę, jeśli przejdziesz do niej w menu źródłowym. To zgrabna, niewielka funkcja, która w ostatecznym rozrachunku pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas nawigowania z nieporęcznym pilotem.

http://mobilneakcesoria.pl/monitory-i-telewizory/ezqf/najlepsze-telewizory-do-gier-ktore-mozesz-kupic-juz-dzis.html

Previous Jakie są korzyści ze zdrowego odżywiania się?
Next Tłumacz języka hiszpańskiego

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Najlepsze tanie gadżety

Urządzenia technologiczne weszły w każdy aspekt naszego życia. A jeśli czujesz, że nie możesz bez nich żyć, nie jesteś sam. Spróbuj pomyśleć o życiu, w którym nie możesz już używać

Life&Style 0 Comments

Dlaczego spożywać chlorofil w płynie?

Pewnie większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że to chlorofil odpowiada za to, że rośliny są zielone. Również coraz większa jest świadomość Polaków, że chlorofil ma zbawienny wpływ na

Life&Style 0 Comments

Jak znaleźć dobry salon optyczny?

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z okularami, czy też z soczewkami, jedynie odpowiednio dobrane mogą być niezbędne przy codziennym funkcjonowaniu. Każdy błąd popełniony na tym etapie sprawia,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź