Mieszkaniec bydgoskich wyżyn zatrzymany za narkotyki

Mieszkaniec bydgoskich wyżyn zatrzymany za narkotyki

Kryminalni z Wydziału Narkotykowego i Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy po raz kolejny uderzyli w narkotykowy biznes. Policjanci zabezpieczyli marihuanę. Do sprawy zatrzymali 21-letniego bydgoszczanina. Podejrzany odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

We wtorek (7.01.2020) policjanci z bydgoskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej weszli do jednego z mieszkań na bydgoskich Wyżynach. Nie bez przyczyny skontrolowali wytypowane mieszkanie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że jeden z domowników może posiadać i zajmować się rozprowadzaniem narkotyków. Podczas przeszukania wszystko się potwierdziło.

Kryminalni znaleźli w jednym z pomieszczeń pojemniki z zielony suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana. Ponadto, zabezpieczyli elektroniczną wagę oraz gotówkę w kwocie ponad 10 tysięcy złotych.

Do sprawy został zatrzymany 21-latek. Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskich Wyżyn. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Previous Chcieli mu pomóc, zastali zaatakowani
Next Nasiona konopii: 5 Największych korzyści dla zdrowia

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wypadek drogowy z narkotykami w tle

Mieszkaniec powiatu bydgoskiego z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala, po tym jak spowodował wypadek i dachował. Podczas czynności w placówce medycznej znaleziono przy nim podejrzane substancje. Natomiast w jego

Wiadomości 0 Comments

Uzależnienie od narkotyków. Globalny problem narkomanii

Powszechne błędne przekonanie o uzależnieniu od narkotyków polega na tym, że wpływa ono wyłącznie na życie użytkownika. Jednak myśl, że nie krzywdzą one nikogo oprócz siebie samych, jest wymówką, którą

Wiadomości 0 Comments

DLA UPAMIĘTNIENIA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Dzisiaj (1.03.17) w dniu upamiętniającym Żołnierzy Wyklętych Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała w obecności Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Pana Mikołaja Bogdanowicza złożył wiązankę kwiatów na cmentarzu komunalnym przy ul.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź