Elektronarzędzia Makita

Elektronarzędzia Makita

Elektronarzędzia Makita to doskonały wybór dla rzemieślników, od majsterkowiczów po wykonawców, którzy potrzebują profesjonalnych, trwałych i niezawodnych elektronarzędzi, aby wykonać pracę. Makita oferuje szeroką gamę elektronarzędzi, w tym elektronarzędzia bezprzewodowe, urządzenia do zastosowań zewnętrznych, narzędzia ręczne, narzędzia stołowe, narzędzia do betonu, narzędzia pneumatyczne i inne. Zaprojektowane z myślą o trwałości i komforcie użytkowania, wiele elektronarzędzi Makita posiada całkowicie metalową konstrukcję i ergonomiczne uchwyty. Wiele z nich posiada również wbudowane diody LED zapewniające wygodę w miejscach słabo oświetlonych oraz futerały narzędziowe lub klipsy do paska ułatwiające transport.

Obróbka metali

Szlifierki matrycowe i szlifierki kątowe Makita oferują szeroki zakres mocy i rozmiarów, które można dostosować do wszystkich miejsc pracy. Napędzane bezszczotkowym silnikiem Makita, szlifierki te charakteryzują się zwiększoną mocą i prędkością obrotową, co zapewnia większą trwałość narzędzia.

Piły tnące zapewniają moc i łatwość obsługi, zarówno w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej. Za pomocą piły przewodowej tną lekką rurę, kątownik, rurę, kanał i kanał cztery razy szybciej. Piły akumulatorowe wyposażone są w akumulator litowo-jonowy 18 V, który zapewnia prędkość 3 800 obr.

Obróbka drewna

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz frezarki górnowrzecionowej, szlifierki czy gwoździarki, Makita ma dla Ciebie narzędzie do obróbki drewna.

Bezprzewodowa piła tarczowa i akumulatorowa wyposażona jest w silnik bezszczotkowy, technologię akumulatorową i innowacyjność pił. Pilarka Miter Saw osiąga prędkość obrotową 4.400 obr./min, co zapewnia płynniejsze i szybsze cięcie. Pilarką tarczową można wykonać do 174 cięć poprzecznych na jednym cyklu ładowania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji piła wytwarza 5.000 obrotów na minutę, co zapewnia doskonały stosunek mocy do masy.

Szukasz oryginalnych elektronarzędzi marki Makita w dobrej cenie ? Sprawdź ofertę sklepu Metal Kraków. Więcej na https://metal.krakow.pl/cbtt/elektronarzedzia-i-narzedzia-makita.html >>

Gwoździarka do szkieletów Makita łączy w sobie trwałą konstrukcję i niezawodne działanie w zastosowaniach związanych z szkieletami drewnianymi. Ściany szkieletu, podłogi i dachy z wysokowydajną gwoździarką.

Wiertła i elementy złączne

Wymień swoją wkrętarkę na innowacyjną śrubokrętarkę udarową Makita. Z maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym 1.330 funtów na minutę osiągają Państwo szeroki zakres zastosowań. Klucz udarowy zapewnia 740 ft-lbs momentu obrotowego przy mocowaniu i 1 180 ft-lbs momentu obrotowego przy zerwaniu, co czyni go idealnym narzędziem do prac komunalnych.

Beton

Innowacyjna linia narzędzi do betonu Makita obejmuje wiertarki młotkowe, młoty obrotowe, piły do betonu i wiele innych. Profesjonalne narzędzia przeznaczone są do precyzyjnego cięcia ścian, fundamentów, płyt betonowych i bloczków żużlowych. Dzięki wydajnym, trwałym i precyzyjnym narzędziom do cięcia betonu Makita są niezbędne.

Zewnętrzne urządzenia zasilające

Dzięki rozbudowanej ofercie elektronarzędzi do pracy w terenie, Makita ma do nich odpowiednie akcesoria. Usuwaj zanieczyszczenia i liście za pomocą szerokiego zakresu ruchów, jaki zapewniają dmuchawy Makita.

Trymery Makita Outdoor Trimmers są zbudowane z dużą wydajnością linii produkcyjnej dla poprawy wydajności i wyposażone w ostrza, które są wykonane z myślą o precyzji. Głowice tnące instalują się szybko, zapewniając użytkownikom wydajność i wygodę.

Chargers

Ładowarki litowo-jonowe Makita 12v i 18v posiadają technologię umożliwiającą szybsze wykonanie pracy niż kiedykolwiek wcześniej. Między szybkimi ładowarkami, ładowarkami dwuportowymi, ładowarkami samochodowymi i czteroczęściowymi, Makita ma moc, której potrzebujesz.

Dlaczego warto kupić Power Tools Makita?

Elektronarzędzia Makita to idealny wybór zarówno dla entuzjastów ulepszania domu, jak i certyfikowanych profesjonalistów budowlanych. Bez względu na to, czy wieszasz suche płyty gipsowo-kartonowe, betony demo, czy po prostu potrzebujesz narzędzi do domowych projektów typu „zrób to sam”, Makita ma moc, precyzję i łatwość obsługi, których potrzebujesz. Sklep Makita z elektronarzędziami i innymi przydatnymi narzędziami i akcesoriami, takimi jak akcesoria do elektronarzędzi, narzędzia do usuwania kurzu, rozwiązania bezpyłowe OSHA, ładowarki akumulatorowe, narzędzia do użytku na wolnym powietrzu i wiele innych w najbliższym sklepie Acme Tool.

Previous Czym jest leczenie uzależnienia od narkotyków?
Next Jak znaleźć dobry salon optyczny?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

JUŻ SZÓSTY POSTERUNEK ODTWORZONY W KUJAWSKO-POMORSKIEM

Dziś ( 03.07.2017r.) w Złejwsi Wielkiej, w powiecie toruńskim, odbyło się uroczyste otwarcie odtworzonego Posterunku Policji. W uroczystościach uczestniczyli znamienici goście. To już szósty posterunek odtworzony w województwie kujawsko-pomorskim. Podczas

Wiadomości 0 Comments

Kilogram dopalaczy nie trafi już na czarny rynek

Kryminalni z bydgoskiej komendy zabezpieczyli kilogram dopalaczy. Środki psychoaktywne posiadał 41-letni bydgoszczanin. Część tych substancji przewoził w opakowaniu po pierożkach. Kolejne dopalacze zostały zabezpieczone w jego domu. Substancja ta znajduje

Wiadomości 0 Comments

SZKOLENIE STRAŻNIKÓW GMINNYCH/MIEJSKICH WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO

Przez dwa dni (23-24.05.17) funkcjonariusze Wydziału Prewencji KWP w Bydgoszczy prowadzili szkolenie dla strażników straży gminnych/miejskich woj. kujawsko-pomorskiego. Podczas zajęć uczestnicy zapoznali się z wybranymi zagadnieniami prowadzenia czynności wyjaśniających na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź