CZTERY ARESZTY ZA POBICIE

CZTERY ARESZTY ZA POBICIE

Młodzi mężczyźni odpowiedzą za pobicie bydgoszczanina. Na ich trop wpadli kryminalni z bydgoskich Wyżyn. Czterej podejrzani to miłośnicy jednego z bydgoskich klubów piłkarskich. Decyzją sądu zostali aresztowani na trzy miesiące. Teraz za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Wszystko zaczęło się na początku ubiegłego tygodnia (20.11.2017). Wówczas policjanci z bydgoskich Wyżyn przyjęli zawiadomienie od bydgoszczanina, który zawiadomił ich o pobiciu jego syna. Z jego relacji wynikało, że do przestępstwa doszło w sobotę (18.11.2017) wieczorem na ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy. Kilku sprawców miało uderzać go pięścią, a także butelką po głowie. Pokrzywdzony trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami twarzy.

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z bydgoskich Wyżyn. Policjanci zaczęli zbierać i analizować wszystkie informacje na temat tego zdarzenia. Trop doprowadził ich do dwóch braci. Mężczyźni byli im dobrze znani. Kilka dni później funkcjonariusze zatrzymali ich w domu. 21 i 18-latek trafili do policyjnego aresztu.

To jednak nie był koniec sprawy. Kryminalni doskonale wiedzieli, że w przestępstwie brało jeszcze dwóch mężczyzn. Niemniej jednak, śledczy z bydgoskich Wyżyn na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanym zarzut pobicia.

Bracia zostali doprowadzeni do prokuratury. Tam oskarżyciel po ich przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt. Wychodząc z prokuratury, funkcjonariusze zauważyli, że przed budynkiem stoi mężczyzna, który na ich widok zaczął się oddalać. Okazało się, że był to jeden z napastników, którego typowali kryminalni. 20-latek został zatrzymany i dowieziony do komisariatu na bydgoskich Wyżynach. Tam usłyszał taki sam zarzut co jego zatrzymani koledzy.

W tym samym czasie dwaj bracia decyzją sądu zostali aresztowani na trzy miesiące. Następnego dnia przed oblicze prokuratora trafił 20-latek, który wystąpił do sądu o jego tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował go na trzy miesiące.

Do zamknięcia sprawy policjantom brakowało tylko jednego ze sprawców. To jednak była już tylko kwestia czasu. Funkcjonariusze doskonale wiedzieli kogo szukać. 17-latek wraz z opiekunem sam zgłosił się do komisariatu twierdząc, że nie ma z pobiciem nic wspólnego. Śledczy jednak udowodnili mu co innego.

Młodzieniec został zatrzymany i usłyszał zarzut pobicia. Następnie został przesłuchany przez prokuratora i doprowadzony do sądu, który aresztował go na trzy miesiące. Podejrzani to miłośnicy jednego z bydgoskich klubów piłkarskich. Za pobicie może im grozić do trzech lat pozbawienia wolności.

Previous PRZYŁAPANI Z TYSIĄCAMI NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW "NA PACE"
Next Z TREFNYM TOWAREM WPADŁ PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ

Może to Ci się spodoba

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA 23-LATKA ZA POBICIE

Policjanci z bydgoskich Wyżyn zatrzymali 23-latka podejrzanego o pobicie. Agresywny mężczyzna zaatakował bydgoszczanina w tramwaju. Podejrzany decyzją sądu został aresztowany na dwa miesiące. Teraz może mu grozić do 3 lat

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

SPRAWCA WŁAMANIA ZATRZYMANY W TRAKCIE PLĄDROWANIA MIESZKANIA

Do policyjnego aresztu w Brodnicy trafił 60-letni włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku przez brodnickich policjantów. Sprawca wpadł w ręce funkcjonariuszy w trakcie plądrowania mieszkania, do którego się włamał. Mężczyzna, był

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

USŁYSZAŁ ZARZUT POSIADANIA NARKOTYKÓW I PRZEDMIOTÓW SŁUŻĄCYCH DO ICH PRODUKCJI

Grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3 grozi 31-letniemu mieszkańcowi gminy Żnin, który w swoim mieszkaniu posiadał środki odurzającego oraz przedmioty służące do ich produkcji. W minioną

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź