CWANIAK I BARSA W AKCJI

CWANIAK I BARSA W AKCJI

Pozorowaną akcję i pokaz posłuszeństwa psów służbowych mogły zobaczyć dzieci ze szkoły w Gąskach, pow. inowrocławski. Wszystko za sprawą policyjnych przewodników oraz ich czworonożnych podopiecznych.

Szkoła Podstawowa w Gąskach w powiecie inowrocławskim przygotowała dla swoich uczniów niespodziankę. Zaprosiła inowrocławskich policjantów – przewodników psów służbowych.

Asp. Krzysztof Lamański i sierż. szt. Kamil Kornacki opowiedzieli dzieciom o rodzaju swojej służby i zadaniach, które wykonują. Omówili też zagrożenia, jakie niesie ze sobą kontakt z obcym psem. Dzieci były zachwycone policyjnym pokazem z udziałem Cwaniaka i Barsy. Tak wabią się właśnie psy, które towarzyszą policjantom w codziennej służbie.

Previous Z SIEKIERĄ RUSZYŁ NA SAMOCHODY
Next POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ PRZYCZYNY I OKOLICZNOŚCI WYPADKU NA DK NR 10

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Tydzień profilaktyki ze śródmiejskimi policjantami

W minionym tygodniu (12-16.03.2018r.) policjanci z komisariatu w bydgoskim Śródmieściu uczestniczyli w „Tygodniu Profilaktyki” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 32 im. Floriana Kaji przy ul. Bałtyckiej 32 w Bydgoszczy. Coroczne

Wiadomości 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK W SZEWCACH W POWIECIE RADZIEJOWSKIM

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj rano w Szewcach na drodze wojewódzkiej nr 266. Śmierć poniósł kierujący fiatem cinquecento. Sprawę, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają radziejowscy policjanci. Do zdarzenia doszło dzisiaj (4.07.17) 

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI I PRACOWNICY FORDOŃSKIEGO KOMISARIATU PODWYŻSZALI KWALIFIKACJE Z UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

Wczoraj (04.07.2017) policjanci i pracownicy Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon wzięli udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Celem tego szkolenia było nabycie wiedzy i umiejętności dotyczącej prowadzenia podstawowych zabiegów resuscytacyjnych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!