Bydgoszczanin odpowie za kradzież motocykla

Bydgoszczanin odpowie za kradzież motocykla

Kryminalni z bydgoskich wyżyn zatrzymali na gorącym uczynku 36-latka, który prowadził kradziony motocykl. Mężczyzna ukradł jednoślad na jednym z parkingów przyblokowych na osiedlu Kapuściska. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (13.01.2020) wieczorem, wówczas kryminalni z bydgoskich Wyżyn zauważyli na ulicy Baczyńskiego dobrze znanego im 36-latka. Mężczyzna prowadził motor. Policjanci postanowili go sprawdzić. Szybko okazało się, że jednoślad nie należy do niego.

Bydgoszczanin ukradł go z niestrzeżonego parkingu przyblokowego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że najprawdopodobniej prowadził pojazd do jednego z pobliskich garaży. 36-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Natomiast honda zabezpieczona.

Kryminalni ustalili właściciela, który następnego dnia złożył zawiadomienie o kradzieży. Śledczy z bydgoskich Wyżyn na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 36-latkowi zarzut kradzieży. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Previous Areszt za posiadanie niemal 1,5 kg narkotyków
Next Areszt dla 32-latka zatrzymanego do sprawy za znęcanie się nad rodziną

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„Kryształowe serca” wręczone po raz pierwszy

„Kryształowe Serce” jest honorowym wyróżnieniem przyznawanym za wzorową i ofiarną służbę na rzecz mieszkańców. W tym roku po raz pierwszy wyróżnieniem tym uhonorowano policjantów z komend miejskich i powiatowych policji.

Wiadomości 0 Comments

Kilogram dopalaczy nie trafi już na czarny rynek

Kryminalni z bydgoskiej komendy zabezpieczyli kilogram dopalaczy. Środki psychoaktywne posiadał 41-letni bydgoszczanin. Część tych substancji przewoził w opakowaniu po pierożkach. Kolejne dopalacze zostały zabezpieczone w jego domu. Substancja ta znajduje

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI Z BYDGOSKICH WYŻYN URATOWALI LUDZKIE ŻYCIE

Szybka reakcja, ale również znajomość terenu i rozkładu działek pozwoliły policjantom z komisariatu na bydgoskich Wyżynach znaleźć 26-latka, który targnął się na własne życie. Patrol uratował go w ostatniej chwili,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź