Bydgoscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku w Emilianowie

Bydgoscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku w Emilianowie

Na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Emilianowo pod Bydgoszczą doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 49-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że wszedł on prosto pod jadący samochód ciężarowy.

Dzisiaj (03.12.2018) o godzinie 05:54 dyżurny bydgoskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym zaistniałym na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Emilianowo w powiecie bydgoskim.

Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy potwierdzili ten fakt. Okazało się, że 49-letni mężczyzna z niewiadomych przyczyn wszedł na jezdnię prosto pod nadjeżdżający samochód ciężarowy marki Renault. W wyniku tego wypadku bydgoszczanin poniósł śmierć na miejscu.

Teraz policjanci prowadzą pod nadzorem prokuratora czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Previous Wizytówki - estetyczne źródło informacji
Next Policjanci ostrzegają - oblodzone jezdnie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PIJANY OJCIEC PRZEWOZIŁ AUTEM 4-LETNIEGO SYNA

Policjanci z Mogilna zatrzymali skrajnie nieodpowiedzialnego kierowcę. Pijany 47-latek mając w organizmie 1,2 promila alkoholu przewoził samochodem swojego 4-letniego syna. Na szczęście tą niebezpieczną podróż udało się w porę zakończyć.

Wiadomości 0 Comments

O WŁOS OD TRAGEDII

O wielkim szczęściu może mówić 70-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju, który nie zachował należytej ostrożności wjeżdżając samochodem na przejazd kolejowy w miejscowości Wałdowo Szlacheckie (powiat grudziądzki) i wpadł pod nadjeżdżający pociąg.

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zlikwidowali plantację marihuany

Mieszkaniec powiatu bydgoskiego odpowie za przestępstwa narkotykowe. Kryminalni z komendy wojewódzkiej, miejskiej oraz Fordonu zabezpieczyli u 24-latka w domu amfetaminę, tabletki ekstazy oraz krzewy konopi indyjskich. Teraz podejrzany stanie przed

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!