Areszt za posiadanie niemal 1,5 kg narkotyków

Areszt za posiadanie niemal 1,5 kg narkotyków

Na dwa miesiące do aresztu trafił 30-latek z Bydgoszczy, którego zatrzymali bydgoscy policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową. Mężczyzna posiadał niemal półtora kilograma różnego rodzaju narkotyków: kokainy, amfetaminy, marihuany, MDMA, tabletek extasy i dopalaczy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci do walki z przestępczością narkotykową bydgoskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców Błonia może posiadać znaczne ilości narkotyków. Z posiadanych informacji wynikało, że przechowuje je w wynajmowanym garażu.

W miniony czwartek (09.01.2020) funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres. Po chwili do garażu podjechał osobowy opel omega. Wysiadł z niego podejrzewany mężczyzna. Kroki skierował do ustalonego garażu i zaczął otwierać drzwi. Kiedy zorientował się, że w jego stronę podążają policjanci pospiesznie wszedł do środka i zamknął je za sobą. Początkowo nie reagował na wezwania policjantów do ich otwarcia. Nie mając drogi ucieczki po chwili wpuścił funkcjonariuszy do środka. Chwilę później potwierdziły się podejrzenia policjantów. W środku były ukryte narkotyki. Mundurowi przeszukali również auto oraz miejsce zamieszkania mężczyzny.

Policjanci zabezpieczyli tam łącznie niemal 1,5 kg różnego rodzaju narkotyków: kokainy, amfetaminy, marihuany, dopalaczy, MDMA oraz tabletki extasy. Wszystkie zabezpieczone środki zostały wstępnie zbadane narkotesterem. Badanie potwierdziło, że ich posiadanie jest zabronione.

30-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, natomiast zabezpieczone substancje do policyjnego laboratorium. Po zebraniu materiału dowodowego akta sprawy trafiły, wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego, do prokuratora. Ten po zapoznaniu się z nimi poparł wniosek policjantów i skierował go do sądu. Sąd przychylił się do wniosku i aresztował bydgoszczanina na dwa miesiące.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Oklejanie folią - poradnik
Next Bydgoszczanin odpowie za kradzież motocykla

Może to Ci się spodoba

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

ARESZTOWANY ZA UDZIAŁ W NARKOTYKOWYM PROCEDERZE

Kryminalni toruńskiej komendy doprowadzili do sądu 20-latka zatrzymanego za łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 4,5 kg amfetaminy, ponad 1100 tabletek ecstasy, plantację ponad 120

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM TRAFIŁ DO ARESZTU

Do aresztu trafił poszukiwany listem gończym 44-letni mieszkaniec Świecia. Decyzją sądu spędzi tam najbliższe trzy miesiące. Do zatrzymania mężczyzny doszło dzięki współpracy świeckich kryminalnych z policjantami z Komendy Powiatowej Policji

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK W LEONOWIE W POW. RADZIEJOWSKIM

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiejszego ranka na drodze krajowej nr 62, w powiecie radziejowskim. Podczas wyprzedzania z niewyjaśnionych dotąd przyczyn doszło do zderzenia rowerzystki z autem dostawczym, w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź