Areszt za posiadanie niemal 1,5 kg narkotyków

Areszt za posiadanie niemal 1,5 kg narkotyków

Na dwa miesiące do aresztu trafił 30-latek z Bydgoszczy, którego zatrzymali bydgoscy policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową. Mężczyzna posiadał niemal półtora kilograma różnego rodzaju narkotyków: kokainy, amfetaminy, marihuany, MDMA, tabletek extasy i dopalaczy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci do walki z przestępczością narkotykową bydgoskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców Błonia może posiadać znaczne ilości narkotyków. Z posiadanych informacji wynikało, że przechowuje je w wynajmowanym garażu.

W miniony czwartek (09.01.2020) funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres. Po chwili do garażu podjechał osobowy opel omega. Wysiadł z niego podejrzewany mężczyzna. Kroki skierował do ustalonego garażu i zaczął otwierać drzwi. Kiedy zorientował się, że w jego stronę podążają policjanci pospiesznie wszedł do środka i zamknął je za sobą. Początkowo nie reagował na wezwania policjantów do ich otwarcia. Nie mając drogi ucieczki po chwili wpuścił funkcjonariuszy do środka. Chwilę później potwierdziły się podejrzenia policjantów. W środku były ukryte narkotyki. Mundurowi przeszukali również auto oraz miejsce zamieszkania mężczyzny.

Policjanci zabezpieczyli tam łącznie niemal 1,5 kg różnego rodzaju narkotyków: kokainy, amfetaminy, marihuany, dopalaczy, MDMA oraz tabletki extasy. Wszystkie zabezpieczone środki zostały wstępnie zbadane narkotesterem. Badanie potwierdziło, że ich posiadanie jest zabronione.

30-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, natomiast zabezpieczone substancje do policyjnego laboratorium. Po zebraniu materiału dowodowego akta sprawy trafiły, wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego, do prokuratora. Ten po zapoznaniu się z nimi poparł wniosek policjantów i skierował go do sądu. Sąd przychylił się do wniosku i aresztował bydgoszczanina na dwa miesiące.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Oklejanie folią - poradnik
Next Bydgoszczanin odpowie za kradzież motocykla

Może to Ci się spodoba

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

KOLEJNA OSOBA ZWIĄZANA Z NARKOTYKAMI ZATRZYMANA PRZEZ ŚRÓDMIEJSKICH POLICJANTÓW

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali mężczyznę związanego z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli ponad 140 gramów amfetaminy, 65 gramów marihuany, ale nie tylko. 37-latek usłyszał zarzuty dotyczące posiadania

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

BYDGOSCY KRYMINALNI ZABEZPIECZYLI BLISKO 1,5 TYSIĄCA KRZAKÓW KONOPI INDYJSKICH

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zabezpieczyli ponad 1400 krzewów konopi indyjskich. Zakazane rośliny rosły na polu w jednej z podbydgoskiej miejscowości. Do sprawy

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

NARAZIŁ SKARB PAŃSTWA NA STRATĘ BLISKO 90.000 ZŁ, JUŻ USŁYSZAŁ ZARZUT

Rypińscy kryminalni zabezpieczyli 93 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Nielegalny towar należał do 23-letniego mieszkańca Rypina, który już usłyszał zarzut. Policjanci wstępnie oszacowali, że straty Skarbu Państwa

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź