Areszt za posiadanie niemal 1,5 kg narkotyków

Areszt za posiadanie niemal 1,5 kg narkotyków

Na dwa miesiące do aresztu trafił 30-latek z Bydgoszczy, którego zatrzymali bydgoscy policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową. Mężczyzna posiadał niemal półtora kilograma różnego rodzaju narkotyków: kokainy, amfetaminy, marihuany, MDMA, tabletek extasy i dopalaczy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci do walki z przestępczością narkotykową bydgoskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców Błonia może posiadać znaczne ilości narkotyków. Z posiadanych informacji wynikało, że przechowuje je w wynajmowanym garażu.

W miniony czwartek (09.01.2020) funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres. Po chwili do garażu podjechał osobowy opel omega. Wysiadł z niego podejrzewany mężczyzna. Kroki skierował do ustalonego garażu i zaczął otwierać drzwi. Kiedy zorientował się, że w jego stronę podążają policjanci pospiesznie wszedł do środka i zamknął je za sobą. Początkowo nie reagował na wezwania policjantów do ich otwarcia. Nie mając drogi ucieczki po chwili wpuścił funkcjonariuszy do środka. Chwilę później potwierdziły się podejrzenia policjantów. W środku były ukryte narkotyki. Mundurowi przeszukali również auto oraz miejsce zamieszkania mężczyzny.

Policjanci zabezpieczyli tam łącznie niemal 1,5 kg różnego rodzaju narkotyków: kokainy, amfetaminy, marihuany, dopalaczy, MDMA oraz tabletki extasy. Wszystkie zabezpieczone środki zostały wstępnie zbadane narkotesterem. Badanie potwierdziło, że ich posiadanie jest zabronione.

30-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, natomiast zabezpieczone substancje do policyjnego laboratorium. Po zebraniu materiału dowodowego akta sprawy trafiły, wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego, do prokuratora. Ten po zapoznaniu się z nimi poparł wniosek policjantów i skierował go do sądu. Sąd przychylił się do wniosku i aresztował bydgoszczanina na dwa miesiące.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Oklejanie folią - poradnik
Next Bydgoszczanin odpowie za kradzież motocykla

Może to Ci się spodoba

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

KOLEJNA OSOBA ZWIĄZANA Z NARKOTYKAMI ZATRZYMANA PRZEZ BYDGOSKICH POLICJANTÓW

Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali mężczyznę związanego z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli ponad 60 gramów marihuany. 34-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. Policjanci z Wydziału

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

ARESZTOWANY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu doprowadzili do sądu 27-latka, u którego zaleźli blisko 400 g amfetaminy. Mężczyzna wpadł, gdy jechał z narkotykami motorowerem i został zatrzymany do kontroli drogowej

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

MIAŁ ZAWIEŹĆ DZIECI NA WYCIECZKĘ, A SKOŃCZYŁ W KOMISARIACIE

Policjanci żnińskiej „drogówki” zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu inowrocławskiego, który miał zawieźć dzieci a wycieczkę. Niestety mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Już stracił prawo jazdy. Teraz grozi mu wysoka grzywna, kara

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź