Areszt za posiadanie amfetaminy

Areszt za posiadanie amfetaminy

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach, pow. toruński, doprowadzili do sądu 24-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu. W jego domu kryminalni odnaleźli blisko 200 gramów amfetaminy. Sąd aresztował 24-latka na najbliższe trzy miesiące. Teraz może mu grozić do 10 lat więzienia.

W piątek (06.03.20) policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach, pow. toruński, doprowadzili do sądu 24-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu. Mężczyzna trafił za kraty w środę (04.03). Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych z toruńskiej komendy. Funkcjonariusze w domu mężczyzny w jednej z miejscowości w gminie Obrowo znaleźli blisko 200 g amfetaminy. Sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował go na najbliższe 3 miesiące.

Teraz mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Previous Za czerpanie korzyści z prostytucji trafili za kraty
Next Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi indyjskich

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności wypadku w Stryczku

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (07.05.2018) na węźle w podbydgoskim Stryszku, gdzie zderzyły się trzy samochody osobowe. Trzy osoby biorące udział w zdarzeniu trafiły

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI WRD KWP W BYDGOSZCZY WZIĘLI UDZIAŁ W AUDYCJI W RADIU PIK

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy dyskutowali ze słuchaczami Radia PiK o przepisach, które obowiązują rowerzystów . Pytania dotyczyły m.in. poruszania się cyklistów po drogach oraz możliwości korzystania

Wiadomości 0 Comments

WSPÓLNE SZKOLENIE SŁUŻB ODPOWIEDZIALNYCH ZA BEZPIECZEŃSTWO NA WODZIE

Bezpieczeństwo korzystających z uroków różnorodnego wypoczynku nad wodą leży w zainteresowaniu wielu podmiotów. Należą do nich policjanci ogniwa prewencji na wodach, ratownicy włocławskiego WOPR-u oraz Grupa Ratownictwa Wodnego Straży Pożarnej.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź