Areszt za posiadanie amfetaminy

Areszt za posiadanie amfetaminy

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach, pow. toruński, doprowadzili do sądu 24-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu. W jego domu kryminalni odnaleźli blisko 200 gramów amfetaminy. Sąd aresztował 24-latka na najbliższe trzy miesiące. Teraz może mu grozić do 10 lat więzienia.

W piątek (06.03.20) policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach, pow. toruński, doprowadzili do sądu 24-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu. Mężczyzna trafił za kraty w środę (04.03). Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych z toruńskiej komendy. Funkcjonariusze w domu mężczyzny w jednej z miejscowości w gminie Obrowo znaleźli blisko 200 g amfetaminy. Sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował go na najbliższe 3 miesiące.

Teraz mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Previous Za czerpanie korzyści z prostytucji trafili za kraty
Next Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi indyjskich

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WPADŁA OSZUSTKA POSZUKIWANA LISTEM GOŃCZYM

Oszustka poszukiwana listem gończym została zatrzymana przez grudziądzkich policjantów. Kobieta jest podejrzana o dokonanie szeregu przestępstw za pośrednictwem portali internetowych. Straty, jakie ponieśli pokrzywdzeni oszacowano na kwotę prawie 12.000 zł.

Wiadomości 0 Comments

Bydgoscy policjanci dbają o bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą

Trwa długi majowy weekend. Słoneczna aura sprzyja wypoczynkowi nad wodą. Sezon rozpoczęli również bydgoscy „wodniacy”, którzy zwodowali wczoraj (01.05.2018) policyjną łódź motorową w Pieczyskach. Policjanci aż do września będą pełnić

Wiadomości 0 Comments

Policyjne kontrole „Trzeźwy kierujący”

Wczoraj (15.02) na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego policjanci przeprowadzili działania „Trzeźwy kierujący”. Podczas akcji sprawdzono trzeźwość ponad 20 tysięcy kierowców. Niestety… nie wszyscy powinni tego dnia prowadzić. Akcja „Trzeźwy kierujący”

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź