ARESZT ZA POSIADANIE AMFETAMINY I NIELEGALNEJ BRONI ORAZ AMUNICJI

ARESZT ZA POSIADANIE AMFETAMINY I NIELEGALNEJ BRONI ORAZ AMUNICJI

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa namierzyli i zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i nielegalnego posiadania pistoletu oraz amunicji. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli amfetaminę, z której można by było zrobić blisko 70 porcji tego narkotyku. Podejrzany decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Na trop 27-latka wpadli kryminalni z bydgoskiego Szwederowa. Z ich wiedzy wynikało, że mężczyzna może być zamieszany w przestępczość narkotykową. Co więcej, z zebranych informacji wynikało, że może być w posiadaniu nielegalnej broni palnej. Bydgoszczanin był już wcześniej notowany za podobne przestępstwo.

We wtorek (28.11.2017) koło południa funkcjonariusze ze Szwederowa przystąpili do działania. W realizacji wzięli też udział kryminalni z bydgoskiej komendy. Policjanci namierzyli podejrzewanego na bydgoskim Górzyskowie, gdy wyjeżdżał samochodem z terenu posesji. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę i poszli z nim do jego miejsca zamieszkania.

Tam po przeszukaniu, kryminalni zabezpieczyli w kuchni słoik z białym proszkiem i wagę elektroniczną. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Następnie w jednym z pomieszczeń znaleźli pistolet z podpiętym magazynkiem. W magazynku znajdowało się pięć sztuk amunicji gazowej. Broń wraz z amunicją została zabezpieczona. Ponadto, znaleźli dokumentację firmową wraz z pieczątką, wśród których były wypisane zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach na dwa nazwiska. 27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj (29.11.2017) śledczy ze Szwederowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz posiadania bez wymaganego zezwolenia broni palnej oraz amunicji. Za te przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze badają też wątek z zabezpieczonymi zaświadczeniami o zatrudnieniu. Sprawdzają ich legalność i ewentualną możliwość posługiwania się nimi.

Dzisiaj (30.11.2017) 27-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt. Natomiast sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował go na trzy miesiące.

Previous Z TREFNYM TOWAREM WPADŁ PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ
Next POSZUKIWANY LISTAMI GOŃCZYMI WPADŁ Z NARKOTYKAMI

Może to Ci się spodoba

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

Kryminalni zlikwidowali „rodzinny” narkotykowy biznes

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali ojca i syna podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Mieszkańcy Solca Kujawskiego posiadali ponad 1,5 kg amfetaminy. Teraz obaj za

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

ARESZTOWANI ZA WYMUSZENIE ROZBÓJNICZE

Toruński sąd już zdecydował o dwumiesięcznym areszcie dla 34-latka podejrzanego o wymuszenie rozbójnicze. To kolejny aresztowany do tej sprawy. Wcześniej za kraty trafił jego 30-letni kompan. Napastnicy w jednym z

Bydgoszcz na Sygnale 0 Comments

ARESZTOWANY ZA NARKOTYKI

Na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafił 29-latek, u którego policjanci znaleźli ponad 340g marihuany i haszyszu. Śledczy zarzucili mu posiadanie znacznej ilość narkotyków i udział w ich obrocie. Za

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź