Areszt dla bydgoszczanina za posiadanie amfetaminy

Areszt dla bydgoszczanina za posiadanie amfetaminy

Na najbliższe dwa miesiące do aresztu trafił 24-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Na jego trop wpadli kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia. Policjanci zabezpieczyli należącą do niego amfetaminę, z której można by było zrobić blisko 150 porcji tego narkotyku. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że jeden z mieszkańców centrum miasta zajmuje się procederem narkotykowym. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że typowany przez nich mężczyzna może posiadać przy sobie znaczne ilości zakazanych substancji psychoaktywnych.

Policjanci przystępując do realizacji namierzyli go w mieszkaniu jego koleżanki. Wchodząc do lokalu zauważyli w jednym z pokoi typowanego przez nich 24-latka. Mężczyzna był w trakcie porcjowania narkotyków. Na widok kryminalnych rzucił się do ucieczki w kierunku okna. Szybko został obezwładniony i zatrzymany.

W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście woreczków foliowych z zawartością białego i szarego proszku. Dodatkowo jeden worek z białą substancją miał schowany w bieliźnie. W pokoju znajdowała się też waga elektroniczna.

Następnie policjanci udali się do jego miejsca zamieszkania, gdzie znaleźli tam kolejne porcje narkotyków. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina. 24-latek trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy ze śródmiejskiego komisariatu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut dotyczący posiadania znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt.

Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 24-latka na najbliższe dwa miesiące. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Bydgoscy policjanci zabezpieczyli "podróbki" zabawek i odzieży dziecięcej
Next Areszt za spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Niszczarka do dokumentów – przydatna w każdym biurze

Wyposażenie biura jest bardzo szerokim tematem. Składa się z wielu elementów – można zaliczyć do niego zarówno zwykłe artykuły papiernicze, jak i różnego rodzaju maszyny.  Często nawet nie zdajemy sobie

Wiadomości 0 Comments

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę skontaktuj się z policjantami z Torunia

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują mężczyzny, który grożąc nożem ukradł torbę i pieniądze oraz spowodował obrażenia ciała u jednego z pokrzywdzonych. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących

Wiadomości 0 Comments

Tragiczny wypadek na drodze w miejscowości Emilianowo

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku na krajowej „10”. Na wysokości miejscowości Emilianowo doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. 27-letni

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź