Areszt dla bydgoszczanina za posiadanie amfetaminy

Areszt dla bydgoszczanina za posiadanie amfetaminy

Na najbliższe dwa miesiące do aresztu trafił 24-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Na jego trop wpadli kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia. Policjanci zabezpieczyli należącą do niego amfetaminę, z której można by było zrobić blisko 150 porcji tego narkotyku. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że jeden z mieszkańców centrum miasta zajmuje się procederem narkotykowym. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że typowany przez nich mężczyzna może posiadać przy sobie znaczne ilości zakazanych substancji psychoaktywnych.

Policjanci przystępując do realizacji namierzyli go w mieszkaniu jego koleżanki. Wchodząc do lokalu zauważyli w jednym z pokoi typowanego przez nich 24-latka. Mężczyzna był w trakcie porcjowania narkotyków. Na widok kryminalnych rzucił się do ucieczki w kierunku okna. Szybko został obezwładniony i zatrzymany.

W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście woreczków foliowych z zawartością białego i szarego proszku. Dodatkowo jeden worek z białą substancją miał schowany w bieliźnie. W pokoju znajdowała się też waga elektroniczna.

Następnie policjanci udali się do jego miejsca zamieszkania, gdzie znaleźli tam kolejne porcje narkotyków. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina. 24-latek trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy ze śródmiejskiego komisariatu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut dotyczący posiadania znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt.

Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 24-latka na najbliższe dwa miesiące. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Bydgoscy policjanci zabezpieczyli "podróbki" zabawek i odzieży dziecięcej
Next Areszt za spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Szukając sprawcy kolizji ujawnili ponad pól kilograma marihuany

Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 46-latek, którego zatrzymali policjanci z bydgoskiej „drogówki”. Mężczyzna „wpadł” dzięki zaangażowaniu policjantów w poszukiwania sprawcy kolizji drogowej i było podejrzenie, że ten mógł się

Wiadomości 0 Comments

Skorzystaj z możliwości jakie daje urząd skarbowy online

Co roku rośnie liczba osób, które składają roczne zeznania podatkowe PIT przez Internet. Urząd skarbowy online umożliwia nie tylko rozliczenie podatku ale także przesłanie do wybranego urzędu zapytania, wniosku lub

Wiadomości 0 Comments

Kryminalni namierzyli zatrzymali recydywistę włamywacza

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali recydywistę podejrzanego o włamania do mieszkań. 57-latek wpadł tuż po tym, jak okradł mieszkankę bydgoskiego Szwederowa. Policjanci zabezpieczyli przy nim

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź