7 Powodów, dla których warto kupić smartfon Xiaomi

7 Powodów, dla których warto kupić smartfon Xiaomi

Niska cena – Wielka Specyfikacja

Cena jest najważniejszym czynnikiem, który rozważałbyś przy zakupie smartfona. Nie każdego stać na iPhone’a.

Więc, Xiaomi przywiązuje największą wagę do ceny swoich urządzeń. Nawet jego najnowszy flagowy smartfon Xiaomi Mi5 z funkcjami Premium kosztuje zaledwie 400 dolarów (INR 25.000).

Ponieważ zawsze lepiej jest sprzedać produkt za 100$ 1000 osobom niż produkt za 1000$ 100 osobom.

Ale koszt nigdy nie naruszył specyfikacji smartfonów Xiaomi Mi5. Xiaomi udaje się sprzedawać te same smartfony o doskonałej specyfikacji po niskich cenach, które inne marki, takie jak Samsung, sprzedają po prawie podwójnych cenach.

Dlaczego urządzenia Xiaomi są tak tanie?

Wtedy pojawia się pytanie. Jak Xiaomi może sprzedawać swoje smartphone’y po bardzo niskich cenach, podczas gdy inne firmy nie mogą. Ponieważ…

To pomaga Xiaomi zaoszczędzić sporo pieniędzy i pomaga sprzedawać smartfony po niewiarygodnie niskich cenach.

Sprzęt Premium i jakość budowania

Niskie ceny nigdy nie definiowały jakości telefonów Xiaomi. Nawet jeśli sprzedają smartfony po niskich cenach, nigdy nie kompromitowały się jakością sprzętu i materiałów budowlanych.

Procesor – Kiedy widzę tanie smartfony, zdaję sobie sprawę, że większość z nich korzysta z niskiej jakości procesorów MediaTek. Ale w przeciwieństwie do innych, prawie każdy smartfon Xiaomi działa na procesorach Snapdragon, które są uważane za najlepsze procesory dla smartfonów.

Jakość budowy – Materiał używany do budowy wewnętrznej i zewnętrznej smartfonów Xiaomi jest również wysokiej jakości. Uwierzcie mi, z przyzwoitej wysokości zrzuciłem swój Redmi 2 prime całkiem sporo razy na plecy. Ale i tak miał tylko kilka zadrapań i zaskakująco nie miał większych uszkodzeń.

Czy możecie uwierzyć, że smartfon, który kosztuje tylko około 100 dolarów, jest zbudowany w całości z metalu?  Xiaomi udowodnił, że jest to możliwe z nowym Redmi

Wielka Kamera

Jak już powiedziałem Xiaomi używa wysokiej jakości sprzętu, moduł kamery nie jest wyjątkiem. Niezależnie od tego, czy jest to najbardziej przystępny cenowo smartfon, czy też flagowy model, smartfony Xiaomi zawsze miały przyzwoity do doskonałego aparatu fotograficznego.

The MIUI – Wysoce konfigurowalny system operacyjny z systemem Android

Xiaomi, który został założony w 2010 roku przez ex Kingsoft CEO Lei Jun został uruchomiony jako firma oprogramowania, dostarczając niestandardową wersję Androida, MIUI. Początkowo nie byli oni producentami smartfonów.

Dlaczego MIUI jest tak wyjątkowy?

Są pewne rzeczy i zalety MIUI, które sprawiły, że stał się on najbardziej popularnym niestandardowym ROM-em z ogromną bazą fanów:

  • Wysoce konfigurowalny – Xiaomi’s MIUI jest najbardziej konfigurowalnym ROM-em na świecie. Masz setki motywów do zmiany wyglądu całego UI.
  • Alternatywnie, możesz zmieniać każdą część oprogramowania, jak np. ekran blokady, cień powiadomienia, a nawet ekran uruchamiania, indywidualnie według własnego uznania.
  • Jest szybki – bez względu na to, jak bogaty i ciężki jest jego wygląd, możesz szybciej poruszać się i nawigować między aplikacjami.
  • Bezpieczeństwo – Domyślna aplikacja bezpieczeństwa w Xiaomi jest niezwykle wydajna. Możesz kontrolować/konfigurować uprawnienia, które nadajesz poszczególnym aplikacjom.
  • Regularne aktualizacje – MIUI posiada ogromną grupę programistów i współpracowników z całego świata. Tak więc oprogramowanie jest regularnie aktualizowane o nowe funkcje, ulepszenia i poprawki błędów.

Po prostu umieść swój problem na forum i rozwiąż go w mgnieniu oka przez entuzjastów MIUI.

Większa niezawodność

Większość produktów z porcelany cieszy się złą reputacją, ponieważ wykorzystuje się w nich materiały niskiej jakości. Ale nie wszystkie z nich. Muszę powiedzieć jeszcze raz, Xiaomi używa świetnej jakości sprzętu.

Używam jednego z moich smartfonów Xiaomi od około roku i zaufaj mi, że nigdy nie spotkałem się z żadnymi problemami, poza jakimś problemem z ogrzewaniem, który został później naprawiony przez aktualizację oprogramowania. W innym przypadku, Redmi 1S, którego mój przyjaciel używał przez prawie 2 lata, nadal działał bez żadnych problemów.

Brak utraty gwarancji

To jest naprawdę wyjątkowe w przypadku Xiaomi. Nie stracisz gwarancji nawet w przypadku podłączenia urządzenia root. W przeciwieństwie do innych smartfonów, telefony Xiaomi mają odblokowany bootloader.

Więc jeśli przypadkowo zamurować swoje urządzenie można przejść do centrum serwisowego Xiaomi, aby go naprawić i będzie nadal w ramach gwarancji. Ale pamiętaj, aby pozostać na MIUI, a nie na żadnym innym niestandardowym ROMie.

Zdejmowalne/Nie ma Bloatware

Większość producentów smartfonów dostarcza swoje smartfony z preinstalowanymi aplikacjami własnymi lub firm trzecich. W większości przypadków nie można ich odinstalować.

To dość irytujące mieć te dodatkowe aplikacje, których nie używamy. Zabierają one dodatkową pamięć, dodatkową pamięć RAM. Możemy to nazwać Bloatware.

Telefony Xiaomi posiadają tylko kilka preinstalowanych aplikacji, takich jak aplikacja Muzyka, która jest bardzo wydajna i inne podstawowe aplikacje, takie jak Przeglądarka, Notatki, które są dość użyteczne.

Ale który telefon Xiaomi powinienem kupić?

Cóż, to całkowicie zależy od twojego wyboru i budżetu.

Xiaomi posiada smartfony w 3 różnych seriach. Flagowa seria MI, która charakteryzuje się wysoką ceną, ale wciąż nie jest tak droga. Seria Redmi, która jest przyjazna dla budżetu i najbardziej przystępna cenowo seria smartfonów i seria Redmi Note, które są smartfony z dużym ekranem w cenie między MI i Redmi serii.

Jeśli jesteś na napięty budżet, rozważ zakup telefonów z serii Redmi, które są przyjazne dla budżetu i mają dobre specyfikacje.

Seria Redmi Note jest świetnym wyborem dla tych, którzy kochają telefony z większym ekranem, ponieważ zazwyczaj jest dostarczana z ekranem o wielkości około 5,5″.

I w końcu, jeśli chcesz wysokiej klasy smartfon, seria MI jest tym, który pasuje do Ciebie.

Czytaj więcej recenzji na: http://smartfonyrecenzje.pl/

Previous Tłumaczenia kart charakterystyki
Next 10 Wskazówek dotyczących udanej rekrutacji pracowników

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Nasiona konopii: 5 Największych korzyści dla zdrowia

Kiedy weźmie się pod uwagę, jak wysoko ceniona była roślina w przeszłości ze względu na jej wartość i bogactwo korzyści, reputacja marihuany całkowicie zmieniła kierunek. Podczas gdy wielu ludzi używa

Life&Style 0 Comments

Smartfony Apple iPhone

Smartfony to niezwykle popularne telefony, które mają mnóstwo możliwości. Są urządzeniami multimedialnymi, które oferują zdecydowanie więcej funkcji niż klasyczne „komórki”. Na rynku dostępne są smartfony od bardzo różnych producentów. Wśród

Life&Style 0 Comments

Najlepsze telewizory do gier: telewizory 4K idealne na PS4 i Xbox One w 2020 r.

Wyposażone w doskonałe funkcje do gier, są to nasze najlepsze wybory z najlepszych telewizorów do gier: wszystkie doskonałe telewizory 4K, od premium do budgetu. Szukając jakiegokolwiek nowego telewizora, zawsze polecamy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź