7 Nieprzebadanych funkcji smartfonu

7 Nieprzebadanych funkcji smartfonu

Wszyscy chcemy najnowszy i najbardziej zaawansowany telefon komórkowy, jaki jest dostępny na rynku. Ale możemy nie wiedzieć, jakie wspaniałe cechy posiadają nasze telefony. Sprawdź poniżej siedem niezbadanych cech smartfonu, które wszyscy powinniśmy znać.

  1. Kontroluj swój telewizor

Przekształć swój smartfon w bezprzewodowego pilota. Kluczową funkcją aplikacji jest uczynienie z każdego telefonu złożonego urządzenia sterującego dla laptopa, komputera lub telewizora. Ciesz się bezprzewodową kontrolą nad całym swoim komputerem.

  1. Włączyć opcję „Nie przeszkadzać” w oparciu o lokalizację

Smartfony są zdolne do pracy w trybie „Nie przeszkadzać” do momentu opuszczenia bieżącej lokalizacji. Dzięki temu możesz być online, ale tylko ukryty przez jakiś czas przed niechcianymi mediami społecznościowymi. Aby włączyć ten tryb, znajdź tę opcję w Centrum Sterowania, a nie w Ustawieniach: Dotknij i przytrzymaj ikonę „Nie przeszkadzać” (półksiężyc) w Centrum sterowania, a następnie wybierz opcję „Do momentu opuszczenia tej lokalizacji”.

  1. Lupa ekranowa

Osoby o słabym wzroku często nie mają pojęcia, jak bardzo ta cecha może im pomóc. Wystarczy przejść do Ustawienia > Dostępność > Gesty powiększenia. Następnie można powiększyć dowolną część wyświetlacza, stukając go. Istnieje również kilka aplikacji, które można pobrać, a tylna kamera może służyć jako rzeczywiste szkło powiększające.

  1. Tekst na mowę

Nie tylko można przeczytać ten artykuł, ale można go również słuchać, jeśli masz urządzenie z systemem Android. Tak więc, jeśli wolisz usłyszeć przychodzące informacje, niż je zobaczyć, przejdź do Ustawienia > Dostępność i włącz opcję Text-to-Speech Output. Podobne opcje są dostępne również w telefonach iPhone.

  1. Poziomica w twoim telefonie

Wszystkie smartfony są wyposażone w szeroką gamę czujników, które określają Twoją pozycję i orientację. Jeśli pobierzesz aplikację, będziesz mógł użyć telefonu jako precyzyjnego poziomu pęcherzyka do pomiaru każdej powierzchni. Dostępne są również aplikacje do pomiaru wymiarów powierzchni, analizator Wi-Fi, skaner, kompas i inne.

  1. Zapisz stronę internetową

Bardzo często otwieramy książkę lub artykuł w zakładce przeglądarki, aby przeczytać go później, ale nigdy nie dzieje się to z powodu złego sygnału internetowego. Zapisane strony znikają, a twój nastrój jest zepsuty. Dobre wieści! Aplikacja Google Chrome pozwala na zapisanie dowolnej treści internetowej do dalszej lektury – wystarczy nacisnąć przycisk Pobierz i cieszyć się czytaniem.

  1. Mapy offline

Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem lub Twoje dane w komórce są wolne, możesz zapisać obszar z Google Maps w telefonie lub tablecie i używać go, gdy jesteś offline. Bardzo łatwo jest pobrać obszar z map Google w urządzeniu i korzystać z niego w trybie offline. Pobieranie Map Google i nawigacja w trybie offline pozwala również zaoszczędzić energię baterii w przypadku długich przejazdów i nie ma możliwości naładowania telefonu w samochodzie.

Więcej ciekawostek o smartfonach znajdziesz na http://smartfonyrzeszow.pl/

Previous Idealny makijaż mineralny
Next Przejście do długoterminowego stosowania opioidowych środków przeciwbólowych w badaniu CDC

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Przejście do długoterminowego stosowania opioidowych środków przeciwbólowych w badaniu CDC

W nowym badaniu przyjrzano się temu, w jaki sposób pierwsza recepta na lek przeciwbólowy na opioidy wpływa na ich szanse na długotrwałe używanie opioidów. Przegląd akt pacjentów, obejmujący około 1,3

Life&Style 0 Comments

Jak działa kwas hialuronowy na skórę?

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującą w skórze substancją znaną z oszałamiającej zdolności do przyciągania i utrzymywania 1000x swojej wagi w wilgoci. Działa on w godzinach nadliczbowych, uzupełniając skórę, aby poprawić

Life&Style 0 Comments

Najlepsze telewizory do gier: telewizory 4K idealne na PS4 i Xbox One w 2020 r.

Wyposażone w doskonałe funkcje do gier, są to nasze najlepsze wybory z najlepszych telewizorów do gier: wszystkie doskonałe telewizory 4K, od premium do budgetu. Szukając jakiegokolwiek nowego telewizora, zawsze polecamy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź